RODOMA 1021 VISŲ REZULTATŲ
Šalia Pilaitės su gražiu vaizdu į Pietinę pusę.
64.000 €
Plačiau
Sklypas vienbučio ar dvibučio namo statybai
Parduodami du sklypai atskirai arba kartu. Kiekvieno sklypo plotas 16.75 arai. Skirti vienbučio ar dvibučio namo statybai 2km už Pilaitės. Patogi ir graži vieta gyventi. Ant kalvos. Komunikacijos: - Elektra atvesta į sklypus; - Vanduo, nuotekos – vietiniai. - Dujų nėra. Artimiausios dujos už 200 metrų. - iki asfaltuotos gatvės 600 metrų (Zujūnų g.) Privažiavimas neasfaltuotas. Naujai padarytas kelias. Padarytas detalus planas ir geodeziniai matavimai. Sklypas randasi aukštesnėje vietoje, įvažiavimas iš šiaurinės pusės. Idealus namo statybai. Vieno sklypo kaina 32.000€. Bendra abiejų sklypų kaina 64.000€ https://regia.lt/map/redirect.jsf?x=573740&y=6065948&text=.&scale=2000&lang=0 Adresas: Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Papiškių k., Balandžių g. 27 ir 29, LT-06292
33.5 a
Sklypas pardavimui
Tinkamas gyventi namas miestelyje
12.000 €
Plačiau
Namas Kurklių k.
Pačiame Kurklių miestelio centre parduodamas erdvus gyvenamas namas. Patogus kambarių išplanavimas: yra 4 kambariai, 2 virtuvės, sandėliukas, krosnis ir 2 pečiai. Gali gyventi kelios šeimos. Šalia yra parduotuvė, ambulatorija, vaistinė, bažnyčia, mokykla, autobusų stotelė. Miestelis tvarkingas, gražiai prižiūrėtas. Apylinkėse daug miškų, ežerų, teka upė Virinta. Patogus susisiekimas į visas kryptis- iki Anykščių 17km, iki Kavarsko 10km, iki Ukmergės 35km, iki Vilniaus apie 100km. Yra ūkinis pastatas. Šalia asfaltas, galimybė atsivesti komunikacijas. Žemės sklypas neišpirktas, į kainą neįskaičiuotas, šiuo metu tvarkomi dokumentai.
106 m² 4 1
Namas pardavimui
2 izoliuoti kambariai
56.000 €
Plačiau
2 k. Lazdynuose
Parduodamas 2 k. butas Lazdynuose. Tvarkinga, rakinama laiptinė. Bute pakeisti langai ir seifo tipo lauko durys. Reikalingas remontas. Kambariai izoliuoti, į skirtingas puses: į Rytus ir vakarus. Didžiausia šildymo sąskaita iki 60 eur.
47 m² 2 4/5
Butas pardavimui
Jaukus butas su terasa ir vaizdu į upę
140.000 €
Plačiau
Butas su lauko terasa
Išskirtiniame žemaaukštės statybos projekte "Valakampių rivjera" parduodamas 2 kambarių butas su terasa. Name tik 8 butai, aptverta ir sutvarkyta teritorija. Šalia teka Neris. Buto išskirtinumas - atskiras įėjimas ir autonominis ekonomiškas dujinis šildymas (dujinis katilas skirtas grindiniam šildymui ir vandeniui pašildyti). Puikiai suplanuotos erdvės: koridoriuje vieta spintai, šalia miegamojo - drabužinė. WC ir vonia kartu. Svetainės zona kartu su virtuve iš kurių patenkama į terasą. Svetainė turi 2 langus Vakarų kryptimi, į terasą, į upės pusę. Butas parduodamas su daugiau negu daline apdaila: pagal projektą išvedžiota elektra, jau įrengtas ir veikia dujinis katilas. Išvedžiota šildymo sistema. Įrengimui naudojamos kokybiškos medžiagos. Šiuo metu vyksta buto įrengimo darbai, tad paskubėkite, jei įsirengti norite pagal save. Atskiroje patalpoje įrengta dviračių saugojimo vieta bei sandėliukai (butui priklauso 4 m2 sandėliukas Tai butas norintiems gyventi mieste, bet gamtos pašonėje. Kviečiu apžiūrėti, galbūt tai jūsų naujieji namai.
50 m² 2 1/3
Butas pardavimui
Tvarkingas 2 k. butas, izoliuoti kambariai, tamsus kambarys
65.000 €
Plačiau
2k. Pašilaičiuose
Parduodamas tvarkingas 2 izoliuotų kambarių butas Gabijos g. Puiki vieta gyventi, šalia mokyklos, parduotuvės, stotelės. Namas 1987 m. blokinis, tvarkinga, perdažyta laiptinė. Bute 2 izoliuoti kambariai, dušas su WC kartu. Yra neįstiklintas balkonas, tamsus kambarys, rūsys (3,44 kv.m.). Butas tvarkingas, tinkamas gyventi neremontavus.
50 m² 2 4/9
Butas pardavimui
Šalia Pilaitės su gražiu vaizdu į Pietinę pusę.
32.000 €
Plačiau
Sklypas vienbučio ar dvibučio namo statybai
Parduodami du sklypai atskirai arba kartu. Skirti vienbučio ar dvibučio namo statybai 2km už Pilaitės. Patogi ir graži vieta gyventi. Ant kalvos. Komunikacijos: - Elektra atvesta į sklypus; - Vanduo, nuotekos – vietiniai. - Dujų nėra. Artimiausios dujos už 200 metrų. - iki asfaltuotos gatvės 600 metrų (Zujūnų g.) Privažiavimas neasfaltuotas. Naujai padarytas kelias. Padarytas detalus planas ir geodeziniai matavimai. Sklypas randasi aukštesnėje vietoje, įvažiavimas iš šiaurinės pusės. Idealus namo statybai. Vieno sklypo kaina 32.000€. https://regia.lt/map/redirect.jsf?x=573740&y=6065948&text=.&scale=2000&lang=0 Adresas: Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Papiškių k., Balandžių g. 27 ir 29, LT-06292
17 a
Sklypas pardavimui
2 izoliuoti kambariai, virtuvė
97.000 €
Plačiau
Erdvus 2 k. butas
Parduodamas erdvus 2 izoliuotų kambarių butas. Butas ne kampinis. WC su vonia kartu. Tvarkinga, rakinama laiptinė. Daugiau informacijos telefonu.
73 m² 2 1/5
Butas pardavimui
Parduodamas jaukus, tvarkingas 4k. butas.
79.900 €
Plačiau
Erdvus, patogus, gražioje vietoje
Puikus butas, dideliai šeimai.
78 m² 4 5/5
Butas pardavimui
8,6 arai, visos miesto komunikacijos, autobuso stotelė, asfaltuotas privaž.
69.000 €
Plačiau
Parduodamas sklypas Bajoruose
Parduodamas sklypas Bajoruose, Šaulio g. 2. (tarp Šaulio ir Vandenio gatvių). Puikus sklypas miesto namo statybai. Objektas susideda iš dviejų atskirų sklypų: namų valdos sklypas kurio plotas yra 8,5 arai, o inžinerinio sklypo plotas 1,16 arai. Bendras abiejų sklypų plotas 9,68 arai. Komunikacijos nėra atvestos į sklypą, tačiau eina per sklypo pakraštį. Elektra - yra Dujos - yra Vanduo ir nuotėkos - miesto Autobuso stotelė prie pat sklypo. Miesto autobusas Nr. 57. Asfaltuotas privažiavimas. Gatvės apšvietimas. Kaimyniniuose sklypuose jau stovi namai. Yra padaryti geodeziniai matavimai. Padarytas detalus planas. Įvažiavimas į sklypą iš šiaurinės pusės, todėl kiemas į pietų pusę (geriausias variantas). Viskas ko reikia. Kviečiame pirkti. P.S. sklypas priklauso Vilniaus rajono savivaldybei, Bajorų kaimui.
9.7 a
Sklypas pardavimui
su realia galimybe perdaryt į du atskitrius butus
200.000 €
Plačiau
Šeimai patogus, erdvus butas
Keturių erdvių kambarių butas I. Simonaitytės g. 12. Visi langai į pietine pusę į pušyną. Nekampinis, šiltas, ir itin pigus išlaikyme butas. Žiema sąskaitos už šildymą neviršija 25 eurų. Virtuvė su svetaine, trys miegamieji, du san. mazgai - viename jų vonia, kitame dušas, tamsusis, du balkonai. Butas parduodamas su visais baldais ir įmontuota buitine technika. Į kainą įskaičiuota ir parkavimo vieta automobiliui po namu. Puikus pasiūlymas šeimai su vaikais - patogus gyvenymas tvarkingame rajone su išvystyta infrasrtruktūra. PALIKTA REALI GALIMYBE LENGVAI BUTĄ PADALINT Į DU DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTUS (kaip kad buvo numatyta statant namą).
100 m² 4 3/5
Butas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku