RODOMA 1026 VISŲ REZULTATŲ
4 arai, visos miesto komunikacijos, yra projektas ir leidimas statyti
40.000 €
Plačiau
Namų valdos sklypas Rasose, Gardino g.
Parduodamas 3,68 aro tuščias namų valdos sklypas Rasose Gardino g. Vilniuje. Šalia sklypo visos miesto komunikacijos - elektra, dujos, vandentiekis, kanalizacija, asfaltuotas privažiavimas. Yra visos techninės sąlygos, 2 aukštų B klasės 110kv.m. gyv. namo su rūsiu projektas ir leidimas statyti (užstatymo tankis 15%, intensyvumas 0.30, aukštis 9m). Puiki vieta gyvenamo namo statybai - greta senamiestis, iki miesto centro 3km. Dujos, miesto vandentiekis ir kanalizacija, galima įsivesti 3 fazių 10kw elektrą.
3 a
Sklypas pardavimui
12 arų namų valda, lygus, tuščias, šalia gyv. namai
9.000 €
Plačiau
Vilniaus raj. Daržininkuose Smuklių g.
Parduodami 12 arų tušti namų valdos sklypai Vilniaus raj. Nemėžio sen., Daržininkuose Smuklių g. (Malūno g.). Iki asfalto 1km, iki visuomeninio transporto stotelės 1,6km, iki elektros transformatorinės 400m. Vandentiekis ir kanalizacija vietinė. Šalia jau gyvenami namai bei statomi nauji. Miesto centras 10 km, iki Liepkalnio 3km. Atlikta geodezija. Sklypų paskirtis kita, naudojimas vienbučių ir dvibučių namų teritorijos, sklypai taisyklingi beveik kvadratiniai. Galima rinktis iš 3 sklypų: du sklypai Nr. 11 ir 13 - po 12 arų, tame skaičiuje po 3,5 aro servitutinis kelias, arba Nr. 15 - 10 arų be servitutinio kelio. Visų sklypų kaina po 9000€.
12 a
Sklypas pardavimui
2/5, 55kv.m., suremontuotas, mūrinis namas, panoraminiai langai,
65.000 €
Plačiau
2k.b. Šiltnamių g. Pagiriuose
Parduodamas puikiai suremontuotas dviejų kambarių butas mūriniame name Šiltnamių g. Pagiriuose, Vilniaus raj. Bendras plotas 55 kv.m., svetainė sujungta su virtuve (paruošta galimybė atskirti stumdoma pertvara) panoraminiai plastikiniai langai orientuoti į Pietus ir Šiaurę, šarvo durys. Nauja santechnika ir el. instaliacija, didelis sanmazgas - dušas su wc, yra vieta ir voniai. Karšto vandens boileris, šildomos grindys sanmazge. Butas perplanuotas, balkonas prijungtas prie miegamojo, yra rūsys. Tvarkinga ir rakinama laiptinė. Paliekama dalis baldų ir buitinės technikos. Šalia miškelis, vaikų žaidimo aikštelė. Tik 16 km nuo centro, miesto visuomeninis transportas, geras susisiekimas.
55 m² 2 2/5
Butas pardavimui
8 arai, mūrinis namas, miesto vand. ir kanalizacija, ūkio statiniai,
30.000 €
Plačiau
Gyv. namas Liepų g. Švenčionėliuose
Parduodamas mūrinis 1 aukšto su mansarda 5 kambarių 146 kv.m. namas Liepų g. Švenčionėliuose, Švenčionių raj. Yra 40kv.m. ūkinis pastatas su garažu ir pirtele, sodas, daržas. Sklypas 7,52 arų, aptvertas, atlikta geodezija, paskirtis - gyv. teritorijos. Šildymas - vietinė centrinė sistema su katiline rūsyje. Langai dvigubi mediniai. Elektra vienfazė 3kw. Miesto vandentiekis (įvestas į namą-yra vonia),lauko tualetas. Miesto kanalizacija nepajungta - atvesta iki vietinės kanalizacijos šulinio, belieka pasijungti. Gatvėje yra dujų trasa. Rūsys po puse namo.
146 m² 5 1
Namas pardavimui
12 arų namų valda, lygus, tuščias, iki asfalto 700m
10.500 €
Plačiau
Vilniaus raj. Skaidiškėse Beržų g. (Tuopų)
Parduodamas 12 arų tuščias namų valdos sklypas Skaidiškėse, Beržų g. (Tuopų g.). Iki asfalto 700m, iki visuomeninio transporto stotelės 1000m. Miesto vandentiekis už 300m, kanalizacija šalia - 50m, dujos 150m. Miesto centras 15 km, iki Liepkalnio 6km. Sklypo paskirtis - kita, naudojimo būdas - gyvenamos teritorijos vienbučių ir dvibučių gyv. pastatų. Per sklypus eina elektros linija. Atlikti kadastriniai matavimai, sklype iš 12 arų 3,5 aro servitutinis kelias. Skaidiškėse kursuoja 12 ir 16 maršruto autobusai. Žvyrkelis žiemą yra valomas ir prižiūrimas. Šalia yra ir statomi nauji gyvenamieji namai. Taip pat parduodamas žemėlapyje matomas Tuopų g. 13 sklypas -17,8aro už 15000€.
12 a
Sklypas pardavimui
2/5, 67kv.m., remontuotinas, rūsys, du įstiklinti balkonai, blokinis n.
65.000 €
Plačiau
3 k.b. Laisvės pr. Pašilaičiuose
Parduodamas tvarkingas trijų izoliuotų kambarių butas blokinio namo 2/5 aukšte Laisvės pr. Pašilaičiuose. Buto plotas - 67,25 kv.m. Butas ne kampinis, su rūsiu ir dviem įstiklintais balkonais. Šarvo durys, mediniai langai (orientuoti į Šiaurės Rytus ir Pietvakarius). Dalis baldų ir buitinės technikos. Butas neapleistas, bet remonto reikia. Namas atokiau nuo pagrindinių gatvių, rakinama ir suremontuota laiptinė. Puikus susisiekimas į visus miesto rajonus, aplink daug mokyklų, vaikų darželių ir parduotuvių. Šildymas už 2018m. sausio mėn.- 1,25 Eur/m², sąskaita 82€.
67 m² 3 2/5
Butas pardavimui
20 arų, rąstinis namas, 3 fazių elektra, šulinys, ūkio statiniai,
22.000 €
Plačiau
Sodyba Minsko pl.13 km, Motiejiškių k., Nemėžio sen.
Parduodamas rąstinis 1 aukšto 2 kambarių 57 kv.m. namas Minsko pl. 18-ame km Užudvario k. Rukainių sen. Vilniaus raj. Namas senas rąstinis, neseniai gyventas, stogas neteka. Yra ūkiniai statiniai, garažas, sodas, prūdas, daržas, nedidelis rūsys virtuvėje, šulinys, elektra 3 fazės, krosnis, lauko tualetas. Sklypas 20 arų maždaug, atlikta geodezija, paskirtis kita, naud. būdas - gyv. teritorijos, naud. pobūdis - mažaaukštė statyba. 800m iki Rukainių tvenkinio, 150m iki asfalto, 1,5km ir miesto visuomeninio transporto, 13km iki miesto centro. Šalia ištisus metus gyvena kaimynai (nauji ir senos statybos namai), žiemą valomi keliai.
57 m² 2 1
Namas pardavimui
2/5, 68kv.m., blokinis n., suremontuotas, rūsys, du įstikl.balkonai, tamsus
67.000 €
Plačiau
1k.b. Vaikų g. Salininkuose
Parduodamas suremontuotas 3 kambarių butas 2 aukšte iš 5 Vaikų g. Salininkuose Vilniuje. Bendras plotas 68kv.m., izoliuoti kambariai (perdaryta - buvo pereinamas), tualetas atskirai nuo vonios, tamsusis kambarys, du įstiklinti balkonai, šarvo durys, plastikiniai langai orientuoti į Rytus ir Vakarus. Butas remontuotas 2010 metais, pakeisti vamzdynai ir el. instaliacija. Yra rūsys, rakinama laiptinė - telefonspynė. Butas ne kampinis, šiltas, 2018 sausio mėn. šildymas kainavo 70€. 10 km nuo centro, geras susisiekimas. Namas stovi gamtoje - šalia miškas, prūdai, labai rami vieta. Šalia mokyklos, vaikų darželiai, parduotuvės, pro langus atsiveria vaizdai į gamtą. Parduodamas su virtuvės baldais ir kt.
68 m² 3 2/5
Butas pardavimui
3/5, 46kv.m., tvarkingas, mūrinis namas, bendrabutis, visi savo patogumai
34.000 €
Plačiau
2k.b. Sodų g. Skaidiškėse
Parduodamas tvarkingas dviejų kambarių butas mūriniame bendrabutyje Sodų g. Skaidiškėse, Vilniaus raj. Bendras plotas 46,25 kv.m., bute 35 kv.m.: kambariai 18 kv.m. kartu su virtuve ir 12 kv.m. su drabužine, 11,78 kv.m. bendrų patalpų (virtuvės, koridoriaus, wc ir dušų) plastikiniai langai orientuoti į Vakarus, šarvo durys. Nauja santechnika. Karšto vandens boileris. Butas be balkono, su rūsiu. Yra didelis bendras balkonas - džiovykla. WC kartu su vonia. Tvarkinga ir rakinama laiptinė. Paliekama dalis baldų ir buitinės technikos. Šalia miškelis, vaikų žaidimo aikštelė. Tik 14 km nuo centro, miesto visuomeninis transportas, geras susisiekimas.
46 m² 2 3/5
Butas pardavimui
5/5, 30kv.m., remontuotinas, rūsys, įstiklintas balkonas, blokinis n.
37.000 €
Plačiau
1 k.b. Savanorių pr. Naujamiestyje
Parduodamas remontuotinas vieno kambario butas blokinio namo 5/5 aukšte Savanorių pr. Naujamiestyje. Buto plotas - 29 kv.m., kambarys 16kv.m., virtuvė - 6 kv.m., vonia kartu su WC 2,59kv.m. Butas ne kampinis, su rūsiu ir dideliu įstiklintu balkonu. Medinės durys ir langai (orientuoti į Pietvakarius). Rakinama ir suremontuota laiptinė. Puikus susisiekimas į visus miesto rajonus, aplink daug mokyklų, vaikų darželių ir parduotuvių, greta Vingio parkas. Nebrangus šildymas - už 2018m. sausio mėn.- 0,83 Eur/m². Siūlykite savo kainą.
29 m² 1 5/5
Butas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku