RODOMA 77 VISŲ REZULTATŲ
32 kv.m. butas su balkonu 4 aukšte ramioje vietoje
39.500 €
Plačiau
Vieno kambario butas Lazdynuose
Lazdynuose parduodame vieno kambario butą su balkonu ramioje, žalumos apsuptoje vietoje. Butas šiltas ir šviesus, ne kampinis, langai rytinėje pusėje. Per langą matosi gražus, erdvus, tvarkingas kiemas. Namas 9 aukštų, su liftu. Butas 4 aukšte. Laiptinė rakinama. Bendras buto plotas 32,32 kv.m.: Kambarys 13,94 kv.m.; Virtuvė 6,73 kv.m. sujungta su koridoriumi 8,61 kv.m.; Vonios kambarys šviesus, su langeliu; WC atskiras nuo vonios; Balkonas; Sandėliukas rūsyje. Butas tvarkingas, plastikiniai langai. Kambaryje ir koridoriuje sumontuotos spintos. Galime palikti ir visus kitus baldus.
32 m² 1 4/9
Butas pardavimui
9 arų sklypas šalia miško, upelio
6.500 €
Plačiau
9 arų kraštinis sodo sklypas
Parduodame kraštinį 9 arų sklypą soduose Juškonių kaime, netoli Karvio ežero. Sklypas taisyklingos formos (22m x 41m), lygus, be pastatų. Ribojasi tik su vienu kaimynu. Šalia miškelis, upelis, galimybė prisijungti sodų bendrijos žemės, išsikasti didelį tvenkinį. Labai rami, jauki aplinka, mažutė sodų bendrija, apsupta miško. Keletas nuolat gyvenančių kaimynų. Nauja elektros linija šalia sklypo, galimas operatyvus prisijungimas. Iki Vilniaus centro 30 km, važiuoti galima autostrada, arba Molėtų plentu. Puiki vieta tiek pastoviam gyvenimui, tiek vasaros poilsiui.
9 a
Sklypas pardavimui
185 kv.m. įrengtas kotedžas, sutvarkytas gerbūvis, asfaltas
199.000 €
Plačiau
Kotedžas su garažu pušyne
Kokybiškai įrengtas kotedžas su garažu pušyne. Dujinis šildymas. Rekuperacija. Tvarkinga aplinka. Už Antakalnio, Karačiūnų gatvės pradžioje parduodame naują, įrengtą kotedžą. Puiki, rami vieta - šalia pušynas, dviračių takas, Neris už 500 m, Tapelių ežeras už 3 km, visuomeninio transporto sustojimas už 200m, parduotuvė už 2,5 km. Tik 13 km iki miesto centro. Privažiavimas asfaltuotas, namo gerbūvis sutvarkytas, kiemas išklotas trinkelėmis, žalia veja, terasa. Automatiniai įvažiavimo vartai į teritoriją, kurioje tik penki kotedžai. Dviejuose jau gyvena jaunos draugiškos šeimos. Kaimynystėje nauji gyvenamieji namai, tvarkinga ir saugi aplinka. Namas pastatytas 2015 metais, susistovėjęs, ir ką tik įrengtas, dar kvepia dažais. Bendras kotedžo plotas 185 kv.m. Pirmame aukšte: Svetainė su dalinai atskira virtuve 53,57 kv.m.; Sanmazgas 4,23kv.m.; Katilinė 1,93 kv.m.; Garažas 20,87 kv.m.; Terasa; Antrame aukšte: Miegamasis 17,84 kv.m. su drabužine 3,41 kv.m. ir vonios kambariu 6,04 kv.m.; Du kambariai 11,66 kv.m ir 10,8 kv.m.; Koridorius 3,78 kv.m. ir sanmazgas 3 kv.m.; Pastogėje 40,32 kv.m. bendra erdvė, sanmazgas 3,7 kv.m. ir pagalbinė patalpa 4,17 kv.m. Čia galite įsirengti du kambarius arba poilsio zoną su pirtimi, pramogų ar sporto erdve. Name įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema; Apsaugos ir priešgaisrinė sistema; Elektros instaliacija; Dujinis katilas; Visur grindinis šildymas; Vanduo tiekiamas iš vietinio gręžinio, skirto penkiems kotedžams, su atskira elektros apskaita ir atskiru vandens apskaitos skaitikliu kotedžui; Nuotekos – vietiniai, biologiniai valymo įrenginiai; Visi sanmazgai skoningai įrengti, išklijuoti plytelėmis, GROHE maišytuvai, Villeroy & Boch santechnika. Visos sienos glaistytos ir baltai nudažytos. Lubos dažytos, sumontuoti šviestuvai. Pastogėje natūralaus medžio grindys. Pirkėjui belieka išsirinkti pagal savo pageidavimą pirmo ir antro aukšto grindis, laiptų pakopas, duris, kriaukles sanmazguose ir baldus. Namas B energetinio naudingumo klasės; Trijų stiklų dvigubo paketo langai; Vienas iš stiklų selektyvinis. Išorinės sienos - silikatiniai blokeliai 20 cm , apšiltinti 15 cm putplasčio sluoksniu. Siena su kaimynu - silikatiniai blokeliai 38 cm su garso izoliacijos sluoksniu; Grindys – pirmo aukšto grindys apšiltintos 10 cm polistireniniu putplasčiu; Perdangos – surenkamos gelžbetoninės plokštės su monolitiniais intarpais; Stogas – šlaitinis, dengtas skardinių čerpių danga, apšiltintas 25 cm akmens vata; Išorinių sienų apdaila – dažytas dekoratyvinis tinkas, klinkeris; Namas vertinantiems kokybišką gyvenimą arčiau gamtos, mėgstantiems leisti laisvalaikį ramiai savo kieme arba aktyviai gamtoje - šalia dviračių takai, pasivaikščiojimo takeliai pušyne, uogos, grybai, Tapelių ežero paplūdimys.
185 m² 6 3
Namas pardavimui
192 kv.m. kotedžas su daline apdaila, sutvarkytas gerbūvis, asfaltas
165.000 €
Plačiau
Kotedžas šalia pušyno!
Kotedžas su 5 arų sklypu šalia pušyno ! Ramioje vietoje, šalia miško už Antakalnio, Karačiūnų gatvės pradžioje parduodame kotedžą su daline apdaila. Namas pastatytas 2015 metais, jau susistovėjęs, pats laikas įrengti ir įsikurti. Šalia jau gyvena dvi jaunos draugiškos šeimos. Puiki vieta - šalia pušynas, dviračių takas, Neris už 500 m, Tapelių ežeras už 3 km, visuomeninio transporto sustojimas už 200m, parduotuvė už 2,5 km. Tik 13 km iki miesto centro. Privažiavimas asfaltuotas, namo gerbūvis sutvarkytas, kiemas išklotas trinkelėmis, žalia veja, terasa. Automatiniai įvažiavimo vartai į teritoriją. Kaimynystėje nauji gyvenamieji namai, tvarkinga ir saugi aplinka. Bendras kotedžo plotas 192,29 kv.m. Pirmame aukšte: Virtuvė 14,37 kv.m. Svetainė 46,64 kv.m. su išėjimu į terasą; Katilinė ir sanmazgas 7 kv.m. Antrame aukšte: Miegamasis 14,72 kv.m. su drabužine 6 kv.m. ir vonios kambariu 6,6 kv.m. Du vaikų kambariai po 14,3 kv.m Holas 4 kv.m. ir sanmazgas 5 kv.m Pastogėje 59 kv.m. erdvė, kurioje galite įsirengti du kambarius ir sanmazgą, arba poilsio zoną su pirtimi, pramogų erdve. Name įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema; Apsaugos ir priešgaisrinė sistema; Dujinis katilas; Visur grindinis šildymas; Išvedžiota elektros instaliacija; Visuose sanmazguose ir virtuvėje įrengtas vandentiekis; Vanduo tiekiamas iš vietinio gręžinio, skirto penkiems kotedžams, su atskira elektros apskaita ir atskiru vandens apskaitos skaitikliu kotedžui; Nuotekos – vietiniai, biologiniai valymo įrenginiai; Namas B energetinio naudingumo klasės; Trijų stiklų dvigubo paketo langai; Vienas iš stiklų selektyvinis. Išorinės sienos - silikatiniai blokeliai 20 cm , apšiltinti 15 cm putplasčio sluoksniu. Siena su kaimynu - silikatiniai blokeliai 38 cm su garso izoliacijos sluoksniu; Grindys – pirmo aukšto grindys apšiltintos 10 cm polistireniniu putplasčiu; Perdangos – surenkamos gelžbetoninės plokštės su monolitiniais intarpais; Stogas – šlaitinis, dengtas skardinių čerpių danga, apšiltintas 25 cm akmens vata; Išorinių sienų apdaila – dažytas dekoratyvinis tinkas, klinkeris; Pirkėjui pageidaujant - galime pilnai įrengti namą pagal suderintą įrangą ir sąmatą! Namas vertinantiems kokybišką gyvenimą arčiau gamtos, mėgstantiems leisti laisvalaikį ramiai savo kieme arba aktyviai gamtoje - šalia dviračių takai, pasivaikščiojimo takeliai pušyne, uogos, grybai, Tapelių ežero paplūdimys.
192 m² 6 3
Namas pardavimui
13 arų sklypas Riešėje su nebaigtu statyti unikaliu namu
75.000 €
Plačiau
Išskirtinis modernus statomas namas
IŠSKIRTINIS MODERNUS PROJEKTAS! Parduodame nebaigtos statybos namą su 13 arų sklypu Riešėje, labai vaizdingoje vietoje. Privažiavimas asfaltuotas, per jaukų naujų namų kvartalą. Sklypas akligatvyje, kraštinis, nepravažiuojamas. Įvažiavimas į kiemą iš šiaurinės pusės, tiesiai priešais dvivietį garažą. Namas numatytas A klasės, pradėtas statyti iš ekologiškų medžiagų, orientuotas pietų kryptimi, patogus išplanavimas sklype. Namo bendras plotas - 269,45 kv.m., dviejų aukštų. Galimybė perdaryti projektą į 206,90 kv.m. vieno aukšto namą arba į dvibutį didesnį namą. IŠPLANAVIMAS: Pirmame aukšte: virtuvė su svetaine (su židiniu) ir išėjimu į terasą, miegamasis su rūbine, didelis vaikų kambarys su galimybe padalinti į dvi zonas, erdvus vonios kambarys, dvivietis garažas, katilinė, įėjimo tambūras, holas. Antrame aukšte: erdvi patalpa studijai arba kitoms reikmėms, darbo arba svečių kambarys, sanmazgas su WC ir dušu, išėjimas į didelę apželdintą terasą arba žalią stogą. KOMUNIKACIJOS: Artezinis vandens gręžinys sklype, pritaikytas 2 namams. Vanduo atvestas iki katilinės, jau galima naudotis. Nuotekos - vietiniai valymo įrengimai. Elektra 12 kW atvesta iki skydelio namo viduje, pilnai pajungta, su skaitliuku ir naudojama. Namo šildymas numatytas granulėmis, bet galite rinktis ir geoterminį, vanduo-oras, elektra (A klasės namuose šildymo kaštai nedideli) arba dujomis. Dujų trasa gretimame sklype. Ant namo pirmo aukšto stogo galima pastatyti saulės kolektorius. NAMAS: Dvigubo rostverko pamatai su polistirolu, iš lauko apšiltinti lieka tik pietinę pusę. Gelžbetoninis karkasas - kolonos ir sijos. Kolonos apšiltintos 5 cm putų polistirolu. Pirmojo aukšto gelžbetoninės perdangos. Kai kurios namo pertvaros. Sienas galima sumūryti iš bet kokių lengvų medžiagų arba keraminių, kt. blokelių. Pakloti vidaus kanalizacijos vamzdžiai su išvedimais iki visų sanmazgų ir valymo įrenginio vietos. Katilinėje atvesta elektra ir vanduo. Statybų leidimas galioja iki 2023 m. STATYBOS DARBAI GALI BŪTI BAIGTI PER 1-2 MĖNESIUS! SKLYPAS: Žemės sklypas nustumdytas, dalinai aptvertas tvora, suformuotas reljefas. Sklype yra vertingų želdynų, auga berželiai ir pušys. Pietiniame sklypo gale toliau nuo namo užvežta juodžemio (šiuo metu ten ekologiškas daržas). Prie namo pietinėje pusėje numatyta pavėsinė su lauko židiniu,krosnimi. VIETA: Riešės gimnazija, trys darželiai, parduotuvė Maxima, kepyklėlė, bendruomenės centras, klinika, automobilių servisas, ir kiti būtiniausi objektai dviejų kilometrų spinduliu. Netoliese tvenkinys su sutvarkytu paplūdimiu, žirgynai. Turime elektros išvedžiojimo name projektą, langų projektą su gamintojų pasiūlymais, laiptų projektą, apželdinto stogo įrengimo projektą. Su pirkėju mielai pasidalinsime visomis šio unikalaus namo statybų ir įrengimo idėjomis!
269 m² 4 2
Namas pardavimui
Namas su 10 arų sklypu ir visomis komunikacijomis
119.000 €
Plačiau
Vieno aukšto namas Tarandėje
Parduodame vieno aukšto namą 10 arų sklype Tarandėje, su visomis miesto komunikacijomis. Namas 134 kv.m., jame suplanuoti 3 kambariai, didelė terasa po stogu ir garažas. Namas pagal individualų projektą, statytas sau su profesionaliais ir atsakingais rangovais. Pagal susitarimą su statybų rangovais namas iki dalinės apdailos gali būti padarytas per 3 mėnesius už 40.000 EUR ir iki pilnos apdailos užtruktų dar 2 mėnesius, kainuotų papildomai apie 20.000 EUR Po 5 mėnesių galėtumėte įsikurti savo naujuose namuose! Dar galima būtų pakoreguoti išplanavimą įrengiant vieną ar du papildomus kambarius sumažinant terasą. Šiuo metu 134,19 kv.m. namo suplanavimas : 
Svetainė su valgomuoju 44.64 kv.m
., svetainėje vieta židiniui ir išėjimas į didžiulę terasą apie 30 kv.m. Dalinai atskirta virtuvė 8,55 kv.m., šalia virtuvės maisto produktų sandėliukas 4,2 kv.m. Miegamasis kambarys 14.87 kv.m
. su Drabužine 4.55 kv.m. Darbo ar svečių kambarys 10.80 kv.m
. Vonios kambarys 7.69 kv.m
. Koridorius 3.36 kv.m
. WC 1.80 kv.m.
 Katilinė 6.88 kv.m. Garažas 24.05 kv.m. Namas pastatytas iš silikatinių blokelių. Pamatai – poliniai, apšiltinti 10 cm putų polisterolu. Stogas dengtas kokybiška profiliuota skarda. Nupirkta visa lietvamzdžių sistema. Terasai padarytas pamatas, uždengtas stogas. 
Namo langai ir kiemas orientuoti pietryčių ir pietvakarių kryptimis. Sklypo pakraštyje sustumtas juodžemis, kurį panaudosite sklypo išlyginimui ir apželdinimui. 
Komunikacijos
: Šildymas – dujos atvestos iki namo
. Elektra – 10kw atvesta iki namo
. Įvestas miesto vandentiekis ir nuotekos. Internetas ir TV - šviesolaidis "Teo“
. 
Asfaltuotas privažiavimas iki pat namo. Visuomeninio transporto stotelė už 750 m., kursuoja miesto autobusas (Nr. 52)
. Artimiausias prekybos centras už 1,5 km
, Tarandės šeimos centras su baseinu, Veterinarijos klinika. Vakarinio aplinkkelio dėka puikus susisiekimą su visais miesto mikrorajonais. Šalia jau įsikūrė draugiška jauna šeima, kuri laukia naujų kaimynų. Namas patogiam ir jaukiam gyvenimui ramiame gamtos prieglobstyje visai šalia miesto centro!
134 m² 3 1
Namas pardavimui
Įspūdingas namas su išpuoselėtu interjeru ir aplinka
315.000 €
Plačiau
Originalus namas su žiemos sodu
Parduodame įspūdingą, originaliai ir labai patogiai išplanuotą namą jaukiame, ramiame gamtos kampelyje tarp Tarandės ir Avižienių. Namas 287 m2, šviesus, šiltas ir labai jaukus, pritaikytas gyventi šeimai su dviem vaikais, jiems sukurtos atskiros dviejų aukštų erdvės. Name įrengta pirtis su poilsio zona. Sklypas 14,8 arų, profesionaliai apželdintas, jame gražiai dera senos liepos, klevai, pušys su dekoratyviniais augalais, alpinariumais, gėlynais, rododendrų ir vaismedžių sodais. Automatinė laistymo sistema. Parinkta atokesnė vieta darželiui ir šiltnamiui, ūkiniam pastatėliui- malkinei. Kieme labai jauki medinė pavėsinė su mūriniu židiniu ir lauko baldais smagiems vasaros barbekiu vakarams. Namas mūrinis, pastatytas 2007 metais, originalios architektūros, su didžiule vitrina žiemos sodui, kuriuo galima grožėtis tiek svetainėje ir valgomąjame, tiek ir antro aukšto miegamąjame. Čia rasite viską, ko reikia pilnavertiškam šeimyniniam gyvenimui ir laisvalaikiui su artimaisiais. Išplanavimas. Pirmame aukšte 107 m2: • Svetainė su židiniu, valgomasis ir išpuoselėtas žiemos sodas - 52 m2; • Dalinai atskirtoje erdvėje virtuvė - 13 m2; • Darbo kambarys – 16 m2; • WC su dušine – 3 m2; • Sandėliukas su skalbykla ir katiline – 7 m2; Antrame aukšte su antresole 145 m2: • Tėvų miegamasis su žiemos sodu ir panoraminiu vaizdu į pušyną - 16 m2 , vonios kambarys su sūkurine vonia - 6 m2 ir antresolėje įrengta drabužinė - 9 m2; • Vaiko apartamentai: laisvalaikio kambarys - 14 m2, vonios kambarys su sūkurine vonia - 4 m2 ir antresolėje įrengtas miegamasis - 16 m2 ; • Vaiko apartamentai: laisvalaikio kambarys - 15m2 ir antresolėje įrengtas miegamasis - 21 m2; • Pirtis su malkomis kūrenama krosnele – 3 m2; • WC su garine-masažine dušine – 3 m2; • Priešpirtis su krosnele-židiniu - 20 m2; Pusrūsyje 52 m2: • Garažas dviems automobiliams su automatiniais vartais – 41 m2; • Sandėliukas - 11 m2. Namas kokybiškai ir skoningai, su didele meile įrengtas, išlaikytas vientisas stilius, spalvos. Ypatingai didelis dėmesys skirtas jaukumui, todėl namuose daug augalų, jiems ypač pritaikytas žiemos sodas, bei išmaniai įrengtas apšvietimas, tiek namo viduje, tiek ir išorėje LED žibintais. Grindys suomiškos alyvuotos uosio parketlentės ir šildomos aukščiausios klasės keramikinės plytelės. Sienos dažytos. Langai mediniai, kaustyti aliuminiu su 3 stiklų paketais. Baldai pritaikyti būtent šiam namui, virtuvės baldai su kokybiška technika, vonios kambariuose kokybiška santechnika. Moderni namo įranga: visiškai automatinis dujų katilas BUDERUS, ortakiais šildantis židinys JOTUL 24 kW, rekuperatorius ARCTIC. Vanduo tiekiamas iš artezinio gręžinio, sumontuotas vandens minkštinimo filtras. Nuotekos - vietiniai valymo įrengimai, metų bėgyje bus prijungta prie centralizuotų miesto tinklų. Dujotiekis centrinis. Įrengta apsaugos sistema. Namas stovi ant kalvos, aukščiausioje apylinkės vietoje. Pro langus atsiveria graži panorama. Už 450 m Gilužio ežeras, netoliese Sudervės upė, už 150 m dengti teniso kortai. Iki visuomeninio transporto stotelės - 500 m, iki parduotuvės - 600 m, iki vaikų ugdymo įstaigų – 900 m. Iki PC BIG – 5 km, iki Vilniaus centro – 10 km. Daugiau ir geresnės kokybės nuotraukas pamatysite adresu: www.ntfotografija.lt/kalno.html
287 m² 7 3
Namas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku