RODOMA 44 VISŲ REZULTATŲ
1 kamb. butas Senamiestyje
350 €
Plačiau
1 kamb. butas Senamiestyje
Išnuomojamas 1 kamb, butas pačiame Vilniaus miesto centre J.Basanavičiaus gatvėje. Tai puikus pasiūlymas trokštantiems gyventi miesto ritmu ir džiaugtis gyvenimu pačioje Vilniaus miesto širdyje. Vos per keletą minučių pėsčiomis galite nueiti iki Rotušės aikštės, teatrų, naktinių klubų ar kitų lankytinų Vilniaus miesto vietų. Butas tvarkingas, su visais baldais ir buitine technika. Galima apsigyventi iškart. Automobilio parkavimas - uždarame, tik šiam namui priklausančiame, kieme.
42 m² 1 3/3
Butas nuomai
Tvarkingas 2 kamb. butas Antakalnyje
300 €
Plačiau
Tvarkingas 2 kamb. butas Antakalnyje
Antakalnyje 3 kamb. bute išnuomojami 2 nepereinami kambariai. Trečiajame kambaryje niekas negyvena, tik būtų sandėliuojami daiktai. Tvarkingas namas, kurį administruoja įsikūrusi bedrija, šiuo metu remontuojama laiptinė. Visiškai greta autobusų stotelė. Butas tvarkingas, išnuomojamas su visais baldais ir buitine technika. Kadangi vienas kambarys būtų nenaudojamas yra galimybė šildymo laikotarpui sumažinti nuomos kainą.
65 m² 2 5/5
Butas nuomai
Tvarkingas 1 kamb. butas Fabijoniškėse
250 €
Plačiau
Tvarkingas 1 kamb. butas Fabijoniškėse
Išnuomojamas tvarkingas 1 kambario butas Fabijoniškėse. Suremontuota, kodine spyna rakinama laiptinė, visiškai greta mokykla, stadionas, prekybos centras. Butas su balkonu ir tamsiu kambariu. Buto įrengimas: įėjimpo į butą durys - šarvo tipo, sienos - tapetai ir plytelės, grindys - laminatas ir plytelės. Išnuomojamas su visais baldais ir buitine technika: viryklė, šaldytuvas, skalbimo mašina.
36 m² 1 3/9
Butas nuomai
1 kamb. butas Šeškinėje
250 €
Plačiau
1 kamb. butas penkiaaukščiame name
Labai ramioje Šeškinės vietoje išnuomojamas 1 kamb. butas. Bute yra labai erdvi, beveik 8 kv.m virtuvė ir 18kv.m. kambarys. WC ir vonia atskirai. Šiuo metu WC ir vonioje atliekamas remontas. Todėl butas švarus ir tvarkingas. Įrengimas: viso buto langai - plastikiniai, įėjimo į buta durys - šarvo tipo, grindys - laminatas, vietuvėje sienos - dažytos, kambaryje - tapetuotos. Startegiškai labai gera vieta, atokiau nuo gatvių, todėl labai ramu, visiškai greta Šeškinės poliklinika, prekybos centrai, kavinės, mokyklos, darželiai, turgus ir visa kita ko gali prireikti patogiam gyvenimui. Daugiau informacijos telefonu.
35 m² 1 4/5
Butas nuomai
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku