RODOMA 66 VISŲ REZULTATŲ
Suremontuotas 1 kamb. butas Pilaitėje
45.900 €
Plačiau
Suremontuotas 1 kamb. butas Pilaitėje
Skubiai parduodamas pilnai suremontuotas, erdvus ir tvarkingas 1kamb. butas Pilaitėje. Butas yra stategiškai geroje vietoje greta mokyklų, darželių, gydymo įstaigų ir parduotuvių. Vos 10min pėsčiomis iki Salotės ežero paplūdimio. Tvarkinga, kodine spyna rakinama laiptinė su papildomu išėjimu į vidinį kiemą, kuriame įrengtos vaikų žaidimo aikštelės. Ramūs bei draugiški kaimynai. Name yra įsikūrusi namo savininkų bendrija, kuri atsakingai rūpinasi visu namo administravimu. Butas pilnai suremontuotas: sienos - dažytos, grindys - kokybiškas laminatas. Vonia ir WC atskirai. Butas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine technika (kaitlente, orkaite, mikrobangų krosnele, šaldytuvu ir skalbimo mašina). Be jokių papildomų investicijų butas tinkamas tiek gyventi patiems, tiek investicijai.
36 m² 1 5/5
Butas pardavimui
2 izoliuotų kamb. butas Žirmūnuose
63.000 €
Plačiau
2 izoliuotų kambarių butas Žirmūnuose
Parduodamas 2 izoliuotų kambarių butas Žirmūnuose, nekampinis, greta Verkių regioninio parko, labai ramioje vietoje. Butas pilnai suremontuotas: pakeisti langai, elektros instaliacija, vamzdynai. Butui priklauso rūsys.
44 m² 2 4/5
Butas pardavimui
2 izoliuotų kamb. butas Žirmūnuose
61.900 €
Plačiau
Tvarkingas 2 kamb. butas Žirmūnuose
Parduodamas 2 izoliuotų kambarių butas Žirmūnuose. Labai ramioje vietoje, atokiau nuo judrių gatvių, visiškai greta Verkių regioninis parkas, upė, dviračių takai, mokykla ir darželis. Suremontuota laiptinė: durys rakinamos kodine spyna, pakeisti langai, perdažytos sienos. Ramūs ir draugiški kaimynai. Butas suremontuotas: pakeisti langai, šarvo durys, pakeista elektros instaliacija ir vamzdynai. Sienos - dažytos, grindys - laminatas. Butas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine technika. Ateikite, pažiūrėkite ir pasiūlykite savo kainą.
44 m² 2 4/5
Butas pardavimui
2 kamb. butas Pilaitėje su didele lodžija
93.900 €
Plačiau
Erdvus 2 kamb. butas Pilaitėje
Parduodamas erdvus, naujos statybos 2 kamb. butas Pilaitėje. Butas yra atokiau nuo Pilaitės prospekto labai ramioje vietoje. Aplink vien naujos statybos namai, sutvarkyta aplinka, erdvios automobilių stovėjimo aikštelės, įrengti vaikų žaidimo aikštynai. Visiškai netoliese prekybos centrai, viešojo transporto stotelės, mokyklos ir darželiai. Labai racionalus buto išplanavimas: virtuvė sujungta su svetaine 28kv.m , 13kv.m miegamasis, vonia su WC kartu ir erdvi 9,5kv.m įstiklinta lodžija. Butas įrengtas naudojant kokybiškas medžiagas: grindys- medinės ir plytelės, sienos - dažytos ir plytelės. Butas parduodamas su visais baldais ir integruojama buitine technika.
62 m² 2 3/7
Butas pardavimui
Įrengtas dviejų aukštų namas Kuprioniškėse
174.900 €
Plačiau
Įrengtas dviejų aukštų namas Kuprioniškėse
Parduodamas erdvus pilnai įrengtas namas Kuprioniškėse tik 6km atstumu nutolęs nuo miesto centro, viešojo transporto stotelė tik už 300m. Labai ramioje vietoje, sklypas ribojasi tik su vienu kaimynu. Namas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine technika. Todėl galėsite apsigyventi iškart be jokių papildomų investicijų. Aptvertas ir pilnai sutvarkytas 10,25a žemės skypas su įrengtais automatiniais kiemo vartais, vieta poilsiui ir vaikų žaidimo aikštele. Namas mūrinis, 189kv.m ploto su garažu dviems automobiliams. Šildymas - kietu kuru (granulinis katilas), miesto vandentiekis, kanalizacija - vietinė. Visame name įrengtas grindinis šildymas. Racionalus namo išplanavimas: pirmas aukštas - erdvi svetainė su virtuve ir valgomuoju, darbo kambarys, san. mazgas su dušu, katilinė ir garažas, antrame aukšte - 3 miegamieji kambariai, erdvus vonios kambarys ir drabužinė. Namo įrengimui naudotos kokybiškos medžiagos: grindys - parketas ir plytelės, sienos - dažytos ir plytelės. Daugiau informacijos telefonu. .
189 m² 5 2
Namas pardavimui
Suremontuotas 2 kamb. butas Pilaitėje
69.500 €
Plačiau
Suremontuotas 2 kamb. butas Pilaitėje
Pajautos gatvėje, Pilaitėje parduodamas kokybiškai suremontuotas 2 kambarių butas. Tvarkinga, kodine spyna rakinama laiptinė, įėjimo į butą durys - šarvo tipo. Prieš kelis metus suremontuotas namo stogas. Greta namo erdvi automobilių parkavimo aikštelė, todėl visada rasite vietos savo automobiliui. Apšiltintas, suremontuotas ir įstiklintas balkonas. Buto langai orientuoti pietų kryptimi į vidinį kiemą, taip pat butui priklauso ir 5,5kv.m rūsys. Neseniai bute atliktas kapitalinis remontas: pakeista elektros instaliacija, vamzdynai, radiatoriai, įrengtas grindinis šildymas vonioje ir tualete. Įrengta daugiafunkcinė oro valymo sistema. Buto remontui naudotos itin aukštos kokybės medžiagos. Racionalus buto išplanavimas: virtuvė, 2 izoliuoti kambariai, vonios kambarys ir WC atskiri. Butas parduodamas su visais jame esančiais kokybiškais baldais ir buitine technika. Namas, kuriame yra šis butas, strategiškai geroje vietoje greta mokyklų, prekybos centrų, darželių, gydymo įstaigų. Netoliese esantis naujasis Vilniaus miesto aplinkelis suteikia galimybę nesunkiai susisiekti su bet kuria miesto dalimi. Daugiau informacijos telefonu.
50 m² 2 5/5
Butas pardavimui