RODOMA 77 VISŲ REZULTATŲ
2 kamb. butas Pilaitėje su didele lodžija
93.900 €
Plačiau
Erdvus 2 kamb. butas Pilaitėje
Parduodamas erdvus, naujos statybos 2 kamb. butas Pilaitėje. Butas yra atokiau nuo Pilaitės prospekto labai ramioje vietoje. Aplink vien naujos statybos namai, sutvarkyta aplinka, erdvios automobilių stovėjimo aikštelės, įrengti vaikų žaidimo aikštynai. Visiškai netoliese prekybos centrai, viešojo transporto stotelės, mokyklos ir darželiai. Labai racionalus buto išplanavimas: virtuvė sujungta su svetaine 28kv.m , 13kv.m miegamasis, vonia su WC kartu ir erdvi 9,5kv.m įstiklinta lodžija. Butas įrengtas naudojant kokybiškas medžiagas: grindys- medinės ir plytelės, sienos - dažytos ir plytelės. Butas parduodamas su visais baldais ir integruojama buitine technika.
62 m² 2 3/7
Butas pardavimui
Įrengtas dviejų aukštų namas Nemėžio sen.
179.000 €
Plačiau
Įrengtas dviejų aukštų namas Nemėžio sen
Parduodamas erdvus pilnai įrengtas namas Nemėžio sen. Kuprioniškėse tik 6km atstumu nutolęs nuo miesto centro, viešojo transporto stotelė tik už 300m. Labai ramioje vietoje, sklypas ribojasi tik su vienu kaimynu. Namas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine technika. Todėl galėsite apsigyventi iškart be jokių papildomų investicijų. Aptvertas ir pilnai sutvarkytas 10,25a žemės skypas su įrengtais automatiniais kiemo vartais, vieta poilsiui ir vaikų žaidimo aikštele. Namas mūrinis, 189kv.m ploto su garažu dviems automobiliams. Šildymas - kietu kuru (granulinis katilas), miesto vandentiekis, kanalizacija - vietinė. Visame name įrengtas grindinis šildymas, įrengta signalizacija. Racionalus namo išplanavimas: pirmas aukštas - erdvi svetainė su virtuve ir valgomuoju, darbo kambarys, san. mazgas su dušu, katilinė ir garažas, antrame aukšte - 3 miegamieji kambariai, erdvus vonios kambarys ir drabužinė. Namo įrengimui naudotos kokybiškos medžiagos: grindys - parketas ir plytelės, sienos - dažytos ir plytelės. Jeigu turėsite klausimų, skambinkite mielai į juos atsakysiu .
189 m² 5 2
Namas pardavimui
Įrengtas dviejų aukštų namas Kuprioniškėse
179.000 €
Plačiau
Įrengtas dviejų aukštų namas Kuprioniškėse
Parduodamas erdvus pilnai įrengtas namas Kuprioniškėse tik 6km atstumu nutolęs nuo miesto centro, viešojo transporto stotelė tik už 300m. Labai ramioje vietoje, sklypas ribojasi tik su vienu kaimynu. Namas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine technika. Todėl galėsite apsigyventi iškart be jokių papildomų investicijų. Aptvertas ir pilnai sutvarkytas 10,25a žemės skypas su įrengtais automatiniais kiemo vartais, vieta poilsiui ir vaikų žaidimo aikštele. Namas mūrinis, 189kv.m ploto su garažu dviems automobiliams. Šildymas - kietu kuru (granulinis katilas), miesto vandentiekis, kanalizacija - vietinė. Visame name įrengtas grindinis šildymas. Racionalus namo išplanavimas: pirmas aukštas - erdvi svetainė su virtuve ir valgomuoju, darbo kambarys, san. mazgas su dušu, katilinė ir garažas, antrame aukšte - 3 miegamieji kambariai, erdvus vonios kambarys ir drabužinė. Namo įrengimui naudotos kokybiškos medžiagos: grindys - parketas ir plytelės, sienos - dažytos ir plytelės. Jeigu turėsite klausimų, skambinkite mielai į juos atsakysiu .
189 m² 5 2
Namas pardavimui
Suremontuotas 2 kamb. butas Pilaitėje
74.900 €
Plačiau
Suremontuotas 2 kamb. butas Pilaitėje
Pajautos gatvėje, Pilaitėje parduodamas kokybiškai suremontuotas 2 kambarių butas. Tvarkinga, kodine spyna rakinama laiptinė, įėjimo į butą durys - šarvo tipo. Prieš kelis metus suremontuotas namo stogas. Greta namo erdvi automobilių parkavimo aikštelė, todėl visada rasite vietos savo automobiliui. Apšiltintas, suremontuotas ir įstiklintas balkonas. Buto langai orientuoti pietų kryptimi į vidinį kiemą, taip pat butui priklauso ir 5,5kv.m rūsys. Neseniai bute atliktas kapitalinis remontas: pakeista elektros instaliacija, vamzdynai, radiatoriai, įrengtas grindinis šildymas vonioje ir tualete. Įrengta daugiafunkcinė oro valymo sistema. Buto remontui naudotos itin aukštos kokybės medžiagos. Racionalus buto išplanavimas: virtuvė, 2 izoliuoti kambariai, vonios kambarys ir WC atskiri. Butas parduodamas su visais jame esančiais kokybiškais baldais ir buitine technika. Namas, kuriame yra šis butas, strategiškai geroje vietoje greta mokyklų, prekybos centrų, darželių, gydymo įstaigų. Netoliese esantis naujasis Vilniaus miesto aplinkelis suteikia galimybę nesunkiai susisiekti su bet kuria miesto dalimi. Daugiau informacijos telefonu.
50 m² 2 5/5
Butas pardavimui
Žemės ūkio paskirties žemė
140.000 €
Plačiau
Žemės ūkio paskirties žemė
Parduodamas 20 ha ploto žemės ūkio paskirties sklypas Vilkaviškio raj., 5km atstumu nutolęs nuo Vilkaviškio centro. Visa zeme yra dirbama, geras privažiavimas. Sklypas ribojasi su upe Širvinta.
2000 a
Sklypas pardavimui
1 kamb. butas Pilaitėje netoli ežero
74.900 €
Plačiau
Erdvus 1 kamb. butas Pilaitėje
Aukštos kokybės mūriniame name Pilaitėje parduodamas 1 kambario butas. Namas pasižymi itin aukšta šilumos varža, be to kiekviename bute yra įrengtas centrinis kolektorinis šildymas su individualia apskaita, todėl šildymo kaštai yra tikrai maži. Name įrengtos erdvios, kodine spyna rakinamos laiptinės, kurias rūpestingai prižiūri įsikūrusi bendrija. Namas yra strategiškai geroje vietoje atokiau nuo judrių gatvių tačiau visiškai greta mokyklų, darželių, prekybos centrų bei gydymo įstaigų. Visiškai netoliese yra miškas su įrengtomis vaikų žaidimo aikštelėmis bei ežeras su įrengtu ir prižiūrimu paplūdimiu. Butas labai racionaliai išplanuotas: erdvi virtuvė (14 kv.m), pilnai izoliuotas kambarys 16,6kv.m. ir san mazgas apie 5,5kv.m. Buto išplanavimas yra toks, kad nesunkiai galėtumėte įsirengti dviejų kambarių butą su bendra virtuve ir svetaine. Butui priklauso 3,5kv.m įstiklinta lodžija bei sausas ir erdvus rūsys. Visi buto langai orientuoti į pietus. Greta namo yra daug erdvės todėl visada rasite vietos savo automobiliui. Taip pat nepamiršti ir mažieji šio namo gyventojai - jiems yra įrengta ir prižiūrima puiki vaikų žaidimo aikštelė. Daugiau informacijos telefonu. Jeigu jums įdomus šis pasiūlymas, tačiau neramina kaina, ateikite, pasižiūrėkite ir suderinsime jums priimtiną kainą.
40 m² 1 3/6
Butas pardavimui
Jaukus 3kamb. butas Pilaitėje
107.000 €
Plačiau
3kamb. butas M. Mažvydo g. Pilaitėje
Parduodamas kokybiškai ir jaukiai įrengtas 3 kamb. butas Pilaitėje. Svetainė sujungta su virtuve, be to dar 2 izoliuoti kambariai ir labai erdvus balkonas, kurio viena pusė įstiklinta, o kita atvira. WC ir vonia kartu. Butas įrengtas labai skoningai ir subtiliai: grindys - natūralaus ąžuolo parketlentės, sienos - dažytos ir dekoruotos aukštos kokybės tapetais. Virtuvėje sumontuoti itališki baldai su buitine technika. Šis ekonomiškas, šviesus ir patogiai išplanuotas butas yra patraukliame naujos statybos namų rajone, kuriame suplanuotos žalios zonos, vaikų žaidimo aikštelės, grožio salonai bei sporto klubai. Šio rajono privalumas - tai visiškai netoliese esantis naujasis Vilniaus miesto aplinkelis, kuris suteikia galimybę lengvai susisiekti su bet kuria miesto dalimi.
60 m² 3 4/6
Butas pardavimui