RODOMA 1014 VISŲ REZULTATŲ
58 kv.m., 2019, 3a/6, naujai įrengtas su baldais, buitine technika
115.000 €
Plačiau
Naujas 3 k.b. Laisvės pr.
Modernu, sterilu, jauku ir nauja- tai šie žodžiai, kuriuos pajausite šiame bute, kuriame norisi gyventi. Parduodame naujai įrengtą 3 kambarių butą itin strategiškai patrauklioje vietoje- kur viskas šalia- Laisvės pr. 77, Pašilaičiuose. Butas- naujai pastatytame name- 58 kv.m., 3a/6,2019, su balkonu, kuris į plotą nėra įskaičiuotas- rytų/ pietų kryptimis- labai šviesus ir šiltas. Virtuvės erdvė su svetaine, 2 izoliuoti kambariai, didelis vonios kambarys, holas. Butą parduodame su visa kas matosi foto- virtuvės bei kambarių baldais, buitine technika (šaldytuvas, indaplovė, virykle, orkaite), 2 sieninėm spintom, užuolaidomis bei kt. interjero detalėmis. Butas įrenginėtas pasitelkiant dizainerių profesionalumu bei racionalumu- modernus apšvietimas su keleta apšvietimo zonų; sienos dažytos kokybiškais ekologiškais dažais su dekoru; grindys- akmens masės plytelės; modernūs praustuvai ir maišytuvai; vonios zoną, esant reikalui galima keisti- ji laisvai pastatoma. Namas yra B energetinės klasės- jame sumontuota moderni vėdinimo sistema. Itin pigus šildymas- su individualia šildymo apskaita. Namas priduotas 100 proc., paskirtis- gyvenamoji. Automobilių parkavimas- bendroje aikštelėje arba yra galimybės įsigyti nuosavą šalia namo su nustatyta naudojimosi tvarka. Tai butas- ateini ir Tavo :).
58 m² 3 3/6
Butas pardavimui
45 kv.m., puikiai tinka komercijai
15.800 €
Plačiau
Naujos patalpos Adutiškio g.
Parduodame kapitaliai, naujai, pilnai SUREMONTUOTAS ir ĮRENGTAS patalpas su virtuve ir tamsiuoju kambariuku/ drabužine- Švenčionyse, Adutiškio g. -1940 m., 45 kv.m., 1a/1. Patalpos: 11.23 kv.m., 18.18 kv.m. 5 kv.m., vonia su WC apie 6 kv.m. Paskirtis- gyvenamoji. Patalpos su ATSKIRU įėjimu, NAUJAIS laiptais į vidų. Įrengta NAUJA elektros instaliacija, NAUJAS vamzdynas, kanalizacija. Grindinis šildymas- lėtaeigio KATILO dėka: labai pigus ir ekonomiškas. Įrenginėjant patalpas naudotos tik KOKYBIŠKOS , BRANGIOS apdailos medžiagos, MODERNUS apšvietimas, DAUG lėšų investuota į remontą, santechniką- boileris, dizainą ir pan. Plastikiniai langai, šarvo tipo durys. Miesto vandentiekis, miesto kanalizacija. Namas yra IDEALIOJE vietoje- puikiai galime pritaikyti KOMERCINEI VEIKLAI (biurui ar pan.) - patalpos gerai matomos NUO PAGRINDINĖS gatvės. Namas dalinai renovuotas: kiekvienas kaimynas susitvarkęs savo namo dalies išorę. Panaudojus nedidelę pinigų sumą, reikia išorės sienas naujai apsikalti lentutėmis (esant reikalui, meistrą pasiūlysim).
45 m² 2 1/1
Komercija pardavimui
1986, 125 k.b., baldai, buitinė technika, ūkiniai pastatai
95.000 €
Plačiau
Namas Švenčionyse
Jei ieškote puikaus, įrengto namo Švenčionyse: ATEINI IR GYVENI- šis pasiūlymas Jums. Su visais baldais, buitine technika, san. įranga ir kt. interjero detalėmis parduodame 125 kv.m. plytinį gyvenamąjį namą su garažu, pirtimi, ūkiniais pastatais, malkine ir kt. pagalbiniais statiniais. Idelaus dydžio namas su priklausiniais stovi ant 23 a.žemės sklypo, kuriame tikrai pakaks vietos tiek mėgstančiam aktyvią veiklą, tiek poilsiui. Žemės sklype dekoratyviniai augalai bei želdiniai. Gyvenamajame name yra 5 kambariai, virtuvė, san.mazgas, koridorius bei katilinė rūsyje. 1 aukšte- 3 kambariai bei virtuvė, didelė vonia su WC, koridorius; 2 aukšte/ mansardoje 2 dideli kambariai. Parduodame su visais baldais bei buitine technika, taip pat skalbimo mašina, šaldytuvu, todėl Jums tereikia tik asmeninių daiktų ir... dantų šepetuko :). Visa kitą mes jau pasirūpinome už Jus. Name įrengtas granulinis katilas, todėl labai patogus namo šildymas- pakanka kartą per savaitę jį užpildyti ir visame name šilta ir jauku. Didelis vandens boileris. Nauji vandens filtrai, sifonas. Garažas su pakeliamais automatiniais vartais. Pirtis su priešpirčio patalpa bei didele sale pobūviams. Kiti statiniai- priklausiniai. Šiuo metu jau vykdomi darbai atvesti į namą- MIESTO KANALIZACIJĄ BEI VANDENĮ. Darbus planuojama baigti iki metų pabaigos. Jei šiame name galite matyti save, susisiekim- manau būsite laimingi ir džiaugsitės tinkamu pasirinkimu. Apžiūra Jums tinkamu metu.
125 m² 5 2
Namas pardavimui
1940 m., 45 kv.m., kapitaliai suremontuotas
15.800 €
Plačiau
2 k.b. Švenčionyse, Adutiškio g.
Parduodame kapitaliai, naujai, pilnai SUREMONTUOTĄ ir ĮRENGTĄ 2 kambarių butą su virtuve ir įeinama drabužine- Švenčionyse, Adutiškio g. -1940 m., 45 kv.m., 1a/1. Kambariai: 11.23 kv.m., 18.18 kv.m. Virtuvė apie 5 kv.m., vonia su WC apie 6 kv.m. Butas su ATSKIRU įėjimu, NAUJAIS laiptais į vidų. Bute įrengta NAUJA elektros instaliacija, NAUJAS vamzdynas, kanalizacija. Grindinis šildymas- lėtaeigio KATILO dėka: labai pigus ir ekonomiškas. Įrenginėjant butą naudotos tik KOKYBIŠKOS , BRANGIOS apdailos medžiagos, MODERNUS apšvietimas, DAUG lėšų investuota į remontą, santechniką- boileris, dizainą ir pan. Plastikiniai langai, šarvo tipo durys. Miesto vandentiekis, miesto kanalizacija. Butas yra IDEALIOJE vietoje- namas prie mokyklos, todėl šeimai su vaikais- nepakeičiamai patogu ir praktiška. Butą puikiai galime pritaikyti KOMERCINEI VEIKLAI - patalpos gerai matomos NUO PAGRINDINĖS gatvės. Namas dalinai renovuotas: kiekvienas kaimynas susitvarkęs savo namo dalies išorę. Šiam butui -panaudojus nedidelę pinigų sumą, reikia išorės sienas naujai apsikalti lentutėmis (esant reikalui, meistrą pasiūlysim).
45 m² 2 1/1
Butas pardavimui
1984m.,8a/16,52 kv.m.
63.000 €
Plačiau
2k.b.Šeškinės g.
Parduodamas 2 k.b. Šeškinėje, Šeškinės g.: 1984 m. monolitiniame name, 52.21 kv.m., 8a/16. Izoliuoti kambariai,erdvi virtuvė. Butui reikalingas pilnas remontas. Šarvo durys. Pro langus atsiveria graži panorama. Labai tvarkinga namo bendruomenė- įsteigta bendrija: sutvarkytos bendros patalpos. Puiki vieta- šalia įvairios paskirties prekybos centrai, poliklinika, geras susisiekimas visuomeniniu transportu. Jei ieškote buto, kurį norėtumėte įsirengti pagal savo poreikius- šis pasiūlymas Jums.
52 m² 2 8/16
Butas pardavimui
2005, 54 kv.m., 12a/13, baldai, buitinė technika
76.000 €
Plačiau
2 k.b. S. Nėries g., Fabijoniškėse
Parduodamas labai tvarkingas 2 k.b. Salomėjos Nėries g., Fabijoniškėse: 2005 m. statybos, 54 kv.m. Butas itin gero planavimo- langai į skirtingas puses- rytai, vakarai: labai šiltas, dideli kambariai, nekraštinis. Priklauso 2 balkonai (balkonai į plotą nėra įskaičiuoti). Parduodame su virtuvės baldais,buitine tehnika, šaldytuvu, taip pat svetainės, miegamojo bei prieškambario baldais, didele spinta koridoriuje, skalbimo mašina pirkta prieš pora metų ir kt. Namas geroje vietoje- ne prie DEPO, todėl itin ramu, nedaug kaimynų- laptinės aikštelėje tik po 3 butus. Pigus individualus šildymas. Kviečiame Jus. P.S. Esant reikalui suteiksime galimybę parkuoti automobilį parkavimo aikštelėje be nustatytos naudojimosi tvarkos.
54 m² 2 11/13
Butas pardavimui
Žemės skypas su namuku bei tvenkiniu
27.000 €
Plačiau
Sodas su tvenkiniu
Parduodamas sodas Vilniaus raj., Rastinėnuose, Kalorijos 4-oji g. Žemės sklypas 6.7 aro, su 68 kv.m. sodo pastatu, 12 kv.m. ūkio pastatu bei 2 šiltnamiais. Sodo pastatas išdėstytas per 2 aukštus: pirmame- kambarys, virtuvėlė, san.mazgas. Iš pirmojo aukšto patenkame į rūsį/ pirtelę. Antrame aukšte- kambarys. Komunikacijos- bendrijos vanduo, elektra. Sodas idealioje vietoje- prie jo iškastas tvenkinys poilsiui, maudynėms, žvejybai- bendras su keliais kaimynais. Netoliese viešojo transporto stotelė. Sklype vaiskrūmiai, vaismedžiai. Esant norui, is bendrijos galima išsipirkti apie 3 a. žemės šalia. Patrauklus pasiūlymas statytojams. Labai tvarkinga kaimynystė.
7 a
Sklypas pardavimui
Puiki vieta, šalia ežero
115.000 €
Plačiau
Namas su dideliu žemės sklypu Gineitiškėse
Gamtos, ramybės apsupty parduodame gyvenamąjį namą su žemės sklypu: Gineitiškių g., Vilniaus mieste. Parduodamame 14 a.žemės sklype stovi 1955 m. pastatytas 1 aukšto su pastoge mūrinis gyvenamasis namas- 130 kv.m., kuris 1988 m. rekonstruotas bei rekonstrukcija įteisinta. Žemės sklype stovi 2 ūkiniai patatai/ garažas ir kt. inžineriniai statiniai. Nors namas nėra naujas, jis pilnai įrengtas, tvarkingas, nuolat gyvenamas. Komunikacijos- šildymas: kieto kuro katilas; šulinys, boileris karštam vandeniui tiekti; vietinė kanalizacija. Esant poreikiui, maždaug už 200 m. galimybė prisijungti dujas. Aplinka- naujai besikuriamčios šeimos, naujai statomi statiniai. Už 100m. Gineitiškių ežeras- poilsiui, maudynėms. Netoliese viešojo transporto stotelės. Puikus susisiekimas su vakariniu aplinkeliu, taip pat bet kuriuo Vilniaus miesto rajonu. Puikus pasirinkimas mieste, kur poilsis ir ramybė garantuoti.
130 m² 6 1
Namas pardavimui
Geroje vietoje, Vilniaus mieste, Pilaitė, Lauknos g.
20.900 €
Plačiau
Žemės sklypas už Pilaitės
Parduodamas 11,95 a. žemės sklypas Lauknos g. 23, Vilniaus mieste. Sklypo naudojimo būdas- Vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos. Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus. Sklypas yra geroje vietoje. Iki sklypų masyvo atvesta elektra, netoliese dujos. Privažiavimas iki sklypo gerai išgrįstu keliu.
12 a
Sklypas pardavimui
Žemė už prieinamą kainą
9.000 €
Plačiau
Parduodami sklypai
Parduodami keturi sklypai Rastinėnuose, Bubų k. žemės sklypų kvartale "Ūkininkų kaimas" Vienas - 12,59 aro; Kiti trys po 10 arų. Graži vieta, prie kiekvieno sklypo el.paskirstymo dėžutė (15kW) Galima individuali statyba nedideliam namui.
10 a
Sklypas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku