RODOMA 66 VISŲ REZULTATŲ
Per du aukštus
249.000 €
Plačiau
Penkių kambarių su terasa
Mieste, šalia prekybos centro Ozas, parduodamas pilnai įrengtas namas keturių-penkių asmenų šeimai. Patogi namo dislokacija idealiai tinka šeimoms su mažais vaikais. Netoliese yra viskas: mokyklos, darželiai, Ozo parkas su pasivaikščiuojimo takais, prekybos ir pramogų centrai, baseinas, sporto klubai, Siemens arena ... Name yra trys miegamieji kambariai ir papildomas darbo kambarys (3-4 miegamieji). Erdvi svetainė su dideliais langais, todėl namas yra šviesus ir jaukus. Kieme įrengta terasa su stogine - puiki vieta leisti vasaros vakarus ar priimti svečius. Sklypo teritorija aptverta, apsodinta želdiniais ir vaismedžiais. Kviečiame apžiūrėti namą visus kurie nori gyventi mieste šalia centro ir turėti nedidelį žemės sklypą.
175 m² 5 2/2
Butas pardavimui
Butas-studija Palangoje
40.000 €
Plačiau
gera kaina
Atokiau nuo miesto šurmulio Smilgų g. 4 parduodamas butas - studija. Bendras plotas 37.78 kv.m ir dar 10 kv. m terasa. Tai - Jūsų kokybiškam poilsiui! Erdvi aikštelė automobiliams parkuoti, netoliese kelios parduotuvės, iki jūros 20 min. kelio pėstute. Buto išlaikymas pigus - per metus siekia vos 500 €. Parduodama su visais nuotraukose esančiais baldais. Skambinkite, suteiksiu daugiau informcijos. Tel.: 8 61633155 Anitra
38 m² 1 1/3
Butas pardavimui
Pilnai įrengtas ir sutvarkyta aplinka.
249.000 €
Plačiau
Parduodams namas šalia miesto centro
Mieste, šalia prekybos centro Ozas, parduodamas pilnai įrengtas namas keturių-penkių asmenų šeimai. Patogi namo dislokacija idealiai tinka šeimoms su mažais vaikais. Netoliese yra viskas: mokyklos, darželiai, prekybos ir pramogų centrai, baseinas, sporto klubai, Siemens arena ... Name yra trys miegamieji kambariai ir papildomas darbo kambarys (3-4 miegamieji). Erdvi svetainė su dideliais langais, todėl namas yra šviesus ir jaukus. Kieme įrengta terasa su stogine - puiki vieta leisti vasaros vakarus ar priimti svečius. Sklypo teritorija aptverta, apsodinta želdiniais ir vaismedžiais, vidinio kiemo pusėje mėgstantiems sodininkauti daržas su kokybiška žeme. Kviečiame apžiūrėti namą visus kurie nori gyventi mieste šalia centro ir turėti nedidelį žemės sklypą.
175 m² 5 2
Namas pardavimui
Ekologiškas , kompaktiškas 150 kv.m namas
195.000 €
Plačiau
Penkių kambariu
* Ekologiškas, klijuotų rąstų namas (pagal skandinavų technologiją). * Namas saugus: yra priešgaisrinė signalizacija, viso namo ir atskiro aukšto signalizacijos. Kiemo vartai turi automatiką. * Namas šildomas dujomis arba kietu kuru (stovi kompiuterizuotas Wigaz katilas). Kokybiškų malkų priruošta 3-4 žiemoms. Reguliuojami radiatoriai. * Nuosavas gręžinys (vanduo patikrintas – itin švarus). * Yra vaismedžių ir vaiskrūmių sodas, šiltnamis, patalpa maisto sandėliavimui. * Teritorija sutvarkyta, sklype auga daug pušų, dekoratyvinių augalų. * Trakų Vokėje yra šeimos gydytojas ir odontologas, vaikų darželis, gimnazija, paštas, 3 parduotuvės. Didelis Tiškevičiaus dvaro parkas su tvenkiniais. Iki artimiausio ežero 4 km.
150 m² 5 2
Namas pardavimui
Sodo namas Rastinėnuose
24.000 €
Plačiau
šalia nuolat gyvenantis kaimynai
Parduodamas mūrinis sodo namas su 6 arų sklypu Rastinėnuose, Užuovėjos 4-oj g. Sodų teritorija aptverta, šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų. Iki autobuso stotelės keli šimtai metrų. Netoliese parduotuvė, mokykla. Geras asfaltuotas kelias, išskyrus paskutinius 30 metrų prie namo. Namo cokoliniame aukšte yra garažas ir rūsio patalpos. Pirmame aukšte - veranda, didelis kambarys ir virtuvė. Mansardoje dar vienas didelis kambarys. Bendras visų patalpų plotas 67.36 kv.m. Elektra 6 kw, namo apšildymui ir maisto gamybai naudojama krosnis-viryklė, vanduo - vasaros metu. Visi dokumentai tvarkingi: atlikti žemės sklypo kadastriniai matavimai, namo baigtumas 100%. Teritorija tvarkinga, auga keli vaismedžiai, vynuogynai, nešantis gerą derliu kiekvienais metais. Turėkite savo sodą šalia Vilniaus.
67 m² 2 2
Namas pardavimui
Sakiškių k. 7a žemės su rastinių namų 20 km nuo Vilniaus centro
20.000 €
Plačiau
Siūlykite kainą
Parduodamas 7 arų sodo sklypas su rastiniu namu Sakiškėse SB "Beržas". Rami, pušynų apsupta vietovė. Šalia nuolat gyvenantys kaimynai. Ant gerai išlietu pamatų pastatytas rastinis namas apkaltas lentomis. Du kaminai. Fiksuotas 98% statybų baigtumas. Vidaus apdaila neatlikta. Komunikacijos: Elektra. Sezoninis vanduo. Kanalizacija - šulinys. Šildymas – kietu kuru. Atlikti sklypo geodeziniai matavimai. Tvarkingu sodų keliu 400 m iki asfalto, 2 km iki Nemenčinės plento. Vilniaus miesto centras - 17 km. Kursuoja priemiesčio autobusas.
97 m² 3 1
Namas pardavimui