RODOMA 1011 VISŲ REZULTATŲ
2-jų izoliuotų kambarių butas
47.000 €
Plačiau
Bendrijos prižiūrimam name
2-jų izoliuotų erdvių kambarių butas laukia naujų šeimininkų. Įsigykite, suremontuokite ir turėkite jaukų, šiltą ir šviesų būstą itin arti miesto centro. Geras susisiekimas su kitomis miesto dalimis, už kelių šimtų metrų Vingio parkas, ir visa, kas būtina patogiam gyvenimui yra čia pat: parduotuvės, vaikų ugdymo įstaigos, kino teatras, kavinės ir pan. Pigus buto išlaikymas: šildymas žiemos metu 0.80 €/m2, kitos paslaugos 10-12 €. Įsteigta bendrija. Itin tvarkingos namo laiptynės, rūsio patalpas, suremontuotas stogas.
47 m² 2 5/5
Butas pardavimui
su garažu dviems automobiliams
255.000 €
Plačiau
Erdvus namas Debesų gatveje
Parduodame erdvų, patogiai išplanuotą namą jaukiam šeimyniniam gyvenimui šalia miesto. Sklypas 12 arų, Bendorėliuose, Debesų gatvės pabaigoje. Tai 11-os namų bendrija su bendrom komunikacijom. Asfaltuoti keliai, iki visuomeninio transporto stotelės apie 100 m. Šalia irengtas sporto aikštynas, teniso kortai ir vaikų žaidimo aikštelė. Netoliese - Riešės gimnazija, vaikų darželiai. Parduotuvė IKI 1.5 km atstumu. Name trifaze elektros srovė, dujinis šildymas ir patogumui alternatyvus šildymo siurblis oras-oras, kuris gali būti naudojamas tiek vėsinimui, tiek šildymui. Namas dviejų aukštų. Pirmame aukšte: 42 kv.m. svetainė dalinai sujungta su 12 kv.m virtuve ir 13 kv.m valgomuoju. Svetainėje židinys ir išėjimas į terasą; 11 kv.m darbo kambarys; šalia 4 kv.m pirties yra 10 kv.m patalpa, kurią galima pritaikyti veiklai (masažo kambariui, kirpyklai, kūrybinėms dirbtuvėms ar pan.); 4 kvm wc ir dušas; 17 kv.m koridorius - laiptinė; 36 kv.m garažas (dviems automobiliams); 6 kv.m katilinė. Visos pirmo aukšto grindys išklotos akmens masės plytelėmis, įrengtas grindinis šildymas. Antrame aukšte: Kambariai 18 kv.m, 16 kv.m, 16 kv.m. Prie dviejų miegamųjų erdvios drabužinės; 8 kv.m holas; 8 kv.m vonios kambarys; 4 kv.m wc ir dušas. Sklypas sutvarkytas, aptvertas, išklotas trinkelėmis, įrengta vejos laistymo sistema ir nedidelis dekoratyvinis tvenkinukas. Kviečiame atvykti ir apžiūrėti, gal tai Jūsų būsimi namai.
260 m² 5 2
Namas pardavimui
be statinių
5.000 €
Plačiau
Sklypas
Parduodamas 6 arų taisiklingos formos žemės sklypas sodose Pikeliškių k.v, Versmės 1-oji g. Iki asfalto 1 km. tvarkingo žvyro kelių. Atlikti kadastriniai sklypo matavimai.
6 a
Sklypas pardavimui
šalia centro
140.000 €
Plačiau
2-jų miegamųjų butas su erdvia lodžija
Jeigu ieškote buto arti centro, jeigu svarbu namo statybos ir buto įrengimo kokybė, tuomet tai pasiūlymas Jums. Atvykite, įsitikinsite. Namas dviejų korpusų su bendra rakinama vidinio kiemo aikštele, 2002 m statybos, storomis mūrinėmis sienomis ir itin gera garso izoliacija. Kiekviename aukšte tik po du butus. Butas 86 kv.m ir itin erdvi 14 kv.m įstiklinta lodžiją (į bendrą buto plotą neįskaičiuota). Įrengiant butą buvo naudotos kokybiškos medžiagos: akmens masės plytelės, Merbau medžio masyvo grindys, granito stalviršiai, Villeroy & Boch santechnika, Zepter geriamo vandens filtrai. Butas parduodamas su 21 kv.m garažu cokoliniame aukšte, į kurį patenkama tiesiai iš laiptinės. Kaina 13000 €. Antrą savo automobilį galėsite parkuoti priešais savo garažą (tam yra pakankamai vietos).
86 m² 3 2/4
Butas pardavimui
Rastinis 73 kv.m namas Šančiuose
56.000 €
Plačiau
4.56 arų žemes, aptverta teritorija
Parduodamas namas Kaune, Šančiuose. Rastinis 73.30 kv.m, apšiltintas akmens vata, apkaltas dailylentėmis, skardiniu stogu. Komunikacijos: elektra, miesto vandentiekis ir kanalizaciją. Šiuo metu namo teritorija aptverta bendra tvora su kitu sklypu (ant kurio stovi mažesnis namas) priklausančiu tam pačiam šeimininkui. Galima įsigyti ir visą 9.5 arų žemes sklypą su dviem namais. Kaina 86000,- €. Teritorijoje yra metalinis garažas. Draugiški ir pilietiški kaimynai. Netoliese prekybos centras, viešojo transporto stotelė. Skambinkite, suteiksiu daugiau informacijos.
73 m² 2 1
Namas pardavimui
Keturių kambarių butas už 3-jų kainą.
127.500 €
Plačiau
AUTONOMINIS - DUJINIS šildymas
IŠSKIRTINIS pasiūlymas - erdvus 3-jų miegamujų kambarių butas K. Borutos gatvėje! Tai tik kelių daugiabučių mikrorajonas gamtos apsuptyje, esantis tarp Jeruzalės ir Fabijoniškių. Mūrinis namas pastatytas 2001 metais. Įsteigta bendrija. Švaru ir tvarkinga tiek name tiek aplink jį. Aukšte tik po du butus, laiptinės šviesios, erdvios. Malonus ir pilietiški kaimynai. Vaikams dvi saugios žaidymų aikštelės, o mėgstantiems aktyvų poilsį - dviračių takai iki pat Žaliųjų Ežerų paplūdimių. Parduodamas butas 3-me aukšte, ne kampinis, patogaus suplanavimo: centrinėje dalyje erdvi svetaine su virtuvės zona ir trys viens už kitą didesni miegamieji. Dalis buto langų orientuoti į visuomet besikeičiantį šalia namo esanti parką, kiti langai ir prancūziško tipo balkonas į vidinį kiemą. Butui erdvumo suteikia dideli langai, pastelinėmis spalvomis dažytos sienos bei visuose kambariuose išklotas naturalaus medžio parketas. Parduodamas su integruotomis sieninėmis spintomis, virtuvės baldų komplektu Vokė-III. Susitarus, už papildomą kainą, bute paliekami baldai. AUTONOMINĖ -DUJINĖ šildymo sistema leidžia gyventi patogiai, šiltai ir taupant pagal savo poreikius.
85 m² 4 3/4
Butas pardavimui
Erdvus butas su autonominiu - dujiniu šildymu
127.500 €
Plačiau
Keturių kambarių butas už 3-jų kainą
IŠSKIRTINIS pasiūlymas - erdvus 3-jų miegamujų kambarių butas K. Borutos gatvėje! Tai tik kelių daugiabučių mikrorajonas gamtos apsuptyje. Mūrinis namas pastatytas 2001 metais. Įsteigta bendrija. Švaru ir tvarkinga tiek name tiek aplink jį. Aukšte tik po du butus, laiptinės šviesios, erdvios. Malonus ir pilietiški kaimynai. Vaikams dvi saugios žaidymų aikštelės, o mėgstantiems aktyvų poilsį - dviračių takai iki pat Žaliųjų Ežerų paplūdimių. Parduodamas butas 3-me aukšte, ne kampinis, patogaus suplanavimo: centrinėje dalyje erdvi svetaine su virtuvės zona ir trys viens už kitą didesni miegamieji. Dalis buto langų orientuoti į visuomet besikeičiantį šalia namo esanti parką, kiti langai ir prancūziško tipo balkonas į vidinį kiemą. Butui erdvumo suteikia dideli langai, pastelinėmis spalvomis dažytos sienos bei visuose kambariuose išklotas naturalaus medžio parketas. Parduodamas su integruotomis sieninėmis spintomis, virtuvės baldų komplektu Vokė-III. Susitarus, už papildomą kainą, bute paliekami baldai. AUTONOMINĖ -DUJINĖ šildymo sistema leidžia gyventi patogiai, šiltai ir taupant pagal savo poreikius.
85 m² 4 3/4
Butas pardavimui
patogiai suplanuotas 3-jų k. butas
65.500 €
Plačiau
šiltas ir šviesus
Ar Jums svarbu: vaikų ugdymo įstaigų, parduotuvių ir viešojo transporto stotelės artumas, monolitinis namas, trys izoliuoti kambariai? Taip? Tada šis pasiūlymas turėtų Jus sudominti. Visa tai čia yra. Ar reikia remonto nuspręsite patys po buto apžiūros - sudėti plastikiniai langai su stiklo paketais, pakeistos plytelės bei vamzdynas vonioje, wc ir virtuvėje, seifo tipo lauko durys. Langų orientacija į pietų ir vakarų puses. Išties šviesu ir jauku. Name visi butai 3-jų kambarių, todėl didžioji dalis čia nuolat gyvenančių - šeimos. Įsteigta bendrija. Šildymo sistema - centrinė kolektorinė (butuose reguliuojami radiatoriai). Du liftai (vienas jų didelis - patogu pervežt krovinius). Tvarkinga, rakinama laiptinė ir namo aplinka. Skambinkite, sutarsime laiką apžiūrai.
72 m² 3 5/16
Butas pardavimui
Idomus pasiūlymas
86.000 €
Plačiau
Šančiai, Ringuvos g. namas
Parduodami du namai Kaune, Šančiuose, ant dviejų atskirus unikalius numerius turinčių, bendra tvora aptvertų sklypų. Turim viziją, kad juos įsigytų vienas pirkėjas ir taptų šio turto tikru šeimininku - puoselėtų tai, kas jau pastatyta ir tuo pačiu įneštų naujų vėjų. Vienas namas (73.30 kv.m) rastinis, apšiltintas akmens vata, apkaltas dailylentėmis, skardiniu stogu, kitas namukas (45 kv.m) karkasinis su nauju skardiniu, kokybiškai uždengtu stogu ir rūsiu po namu. Namai turi krosnis, bendrą elektros skaitiklį, miesto vandentiekį ir kanalizaciją. Teritorijoje yra metalinis garažas ir keletas sandėliukų. Draugiški ir pilietiški kaimynai. Netoliese prekybos centras, viešojo transporto stotelė.
115 m² 4 1
Namas pardavimui
Sodo namas Rastinėnuose
24.000 €
Plačiau
šalia nuolat gyvenantis kaimynai
Čia pasiūlymas norintiems turėti saugią poilsio vietą netoli Vilniaus. Tai mūrinis sodo namas su 6 arų sklypu Rastinėnuose, Užuovėjos 4-oj g. Sodų teritorija aptverta, šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų. Iki autobuso stotelės 300 metrų, šalia parduotuvė, mokykla. Geras asfaltuotas kelias, išskyrus paskutinius 30 metrų prie namo. Namo cokoliniame aukšte yra garažas ir rūsio patalpos. Pirmame aukšte - veranda, didelis kambarys ir virtuvė. Mansardoje dar vienas didelis kambarys. Elektra 6 kw, namo apšildymui ir maisto gamybai naudojama krosnis-viryklė. Bendras visų patalpų plotas 67.36 kv.m. Visi dokumentai tvarkingi: atlikti žemės sklypo kadastriniai matavimai, namo baigtumas 100%. Teritorija tvarkinga, auga keli vaismedžiai, vynuogynai, nešantis gerą derliu kiekvienais metais.
67 m² 2 2
Namas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku