RODOMA 1010 VISŲ REZULTATŲ
šalia Jomanto parko
99.000 €
Plačiau
butas mūriniame name
Parduodamas erdvus, šviesus 3-jų kambarių butas Kalvarijų g. šalia Jomanto parko. Bendras jo plotas 80 kv.m + 3,60 kv.m lodžija. Didelė 27 kv.m svetainė, erdvi 10 kv.m virtuvė, du miegamieji, tamsusis kambarys, wc ir vonios kambarys kartu. Galimos rekonstrukcijos. Langai orientuoti į pietryčius ir šiaurės vakarus. Pro juos atsiveria puikūs vaizdai. Kambariuose grindys medinės, virtuvėje ir vonios kambaryje išklotos akmens masės plytelės (pastarajame dar ir šildomos), sienos dažytos ir tapetuotos. Yra įsteigta bendrija, todėl visada pasirūpinama tvarka name ir aplink jį. Rakinamos lauko durys, domofonas, kiekvieno aukšto aikštelėje yra judesiams jautrios lemputės. Jokių nemaloniu kvapų, nes nuo namo pastatymo šiukšliavamzdžiai užplombuoti. Kieme automobilio stovėjimo aikštelė saugoma nuotoliniu būdu valdomu užkardu. Kaimynai pilietiški, draugiški. Aktyviam poilsiui šalia namų esančiame parke kelios sporto aikštelės krepšiniui, tenisui, futbolui žaisti, nutiesti dviračių takai iki pat Žaliųjų ežerų. Netoliese parduotuvės Maxima (300m.), Rimi (350m.), visiškai šalia namo yra viešojo transporto stotelė ir keli vaikų darželiai. Patogus susisiekimas su centrine Vilniaus dalimi.
83 m² 3 7/9
Butas pardavimui
Patogaus išplanavimo butas šeimai
63.000 €
Plačiau
su nuostabiu vaizdu
Parduodamas 4 kambarių butas Architektų gatvėje. Tinkamas pasiūlymas šeimai kuriai ne tiek svarbu kvadratiniai metrai, kiek atskiros erdvės. Šviesus ir šiltas butas su puikių panoraminiu vaizdu į miestą. Butui reikalingas remontas. Yra sudėti plastikiniai langai, išskyrus vieną kambarį, plytelėmis išklotos koridoriaus ir san. mazgų grindys, pakeistas vamzdynas, santechnika, šarvo durys. Rūsyje sandeliukas. Namo laiptinė tvarkinga, rakinama. Naujas liftas. Prižiūrima aplinka. Įrengtos naujos vaikų žaidymo aikštelės. Šiuo metu vyksta naujų pėsčiųjų ir dviračių takų tiesimo darbai. SVARBU šeimoms auginančioms vaikus: greta namu keli vaikų darželiai, vienas jų turintis baseiną, kelios mokyklos, PC "Rimi", mini turgelis ir autobusų stotelė.
63 m² 4 7/9
Butas pardavimui
2-jų k.b. su baldais ir buitine technika
72.000 €
Plačiau
Pirk ir kraustykis
Jūsų pasirinkimui puikus 2-jų kambarių butas Žirmūnų gatvėje. Namas atokiau nuo pagrindinių gatvių, žalumos apsuptame kieme. Butas 3-ame aukšte iš penkių. Bendras jo plotas 47.72 kv.m. Atliekant rekonstrukciją, virtuvė iš dalies sujungta su svetaine, koridoriaus sąskaita padidintas vonios kambarys. Pakeitimai užregistruoti. Kambariai dideli - po 17 kv.m. Bute padidintas elektros galingumas ir pakeista instaliacija, nauji vamzdynai, santechnika. Buto langai - plastikiniai, grindys pakeistos iš pagrindų - ąžuolinės lentos ir plytelės vonios kambaryje bei virtuvėje. Faneruotos ąžuolo durys, lauko durys - šarvo. Pravesta signalizacija. Jauku, šilta, patogu ir pigus išlaikymas. BUTO KAINA SU VISAIS NUOTRAUKOSE ESANČIAIS BALDAIS BEI BUITINE TECHNIKA. Netoliese namo trys vaikų darželiai, E. Pliaterytės progimnazija, dvi parduotuvės ir viešojo transporto stotelė. Čia pat parkas ir puikūs dviračių takai palei Nerį aktyvaus poilsio mėgėjams. Skambinkite telefonu : 8 616 33155 Anitra
48 m² 2 3/5
Butas pardavimui
2-jų izoliuotų kambarių butas
47.000 €
Plačiau
Bendrijos prižiūrimam name
2-jų izoliuotų erdvių kambarių butas laukia naujų šeimininkų. Įsigykite, suremontuokite ir turėkite jaukų, šiltą ir šviesų būstą itin arti miesto centro. Geras susisiekimas su kitomis miesto dalimis, už kelių šimtų metrų Vingio parkas, ir visa, kas būtina patogiam gyvenimui yra čia pat: parduotuvės, vaikų ugdymo įstaigos, kino teatras, kavinės ir pan. Pigus buto išlaikymas: šildymas žiemos metu 0.80 €/m2, kitos paslaugos 10-12 €. Įsteigta bendrija. Itin tvarkingos namo laiptynės, rūsio patalpas, suremontuotas stogas.
47 m² 2 5/5
Butas pardavimui
pritaikytas dviem šeimom
230.000 €
Plačiau
Namas Pylimėliuose
Saulėtekyje, Pylimėlių gatvėje parduodamas rekonstruotas namas. Aptverta 15 arų teritorija, apželdinta ir išpuoselėta aplinka. Namas vieno aukšto su mansarda, pritaikytas gyventi dviem šeimom. Vienoje namo dalyje pirmame aukšte virtuvė, kambarys ir san. mazgas, antrame - didelis šeimos susibūrimams pritaikytas kambarys, du vaikų kambarai ir san. mazgas. Kitoje namo dalyje yra didelis vienas kambarys, virtuvė ir san.mazgas. Kieme įrengta pavėsinė ir garažas/ūkinis pastatas su lauko virtuve. Tai rami, gamtos apsupta ir tuo pat metu nuo Vilniaus centro nenutolusi vieta. Viskas šalia - viešasis transportas, parduotuvė IKI, asfaltuoti keliai.
200 m² 5 2
Namas pardavimui
Keturių kambarių butas už 3-jų kainą.
120.000 €
Plačiau
AUTONOMINIS - DUJINIS šildymas
IŠSKIRTINIS pasiūlymas - erdvus 3-jų miegamujų kambarių butas K. Borutos gatvėje! Tai tik kelių daugiabučių mikrorajonas gamtos apsuptyje, esantis tarp Jeruzalės ir Fabijoniškių. Mūrinis namas pastatytas 2001 metais. Įsteigta bendrija. Švaru ir tvarkinga tiek name tiek aplink jį. Aukšte tik po du butus, laiptinės šviesios, erdvios. Malonus ir pilietiški kaimynai. Vaikams dvi saugios žaidymų aikštelės, o mėgstantiems aktyvų poilsį - dviračių takai iki pat Žaliųjų Ežerų paplūdimių. Parduodamas butas 3-me aukšte, ne kampinis, patogaus suplanavimo: centrinėje dalyje erdvi svetaine su virtuvės zona ir trys viens už kitą didesni miegamieji. Dalis buto langų orientuoti į visuomet besikeičiantį šalia namo esanti parką, kiti langai ir prancūziško tipo balkonas į vidinį kiemą. Butui erdvumo suteikia dideli langai, pastelinėmis spalvomis dažytos sienos bei visuose kambariuose išklotas naturalaus medžio parketas. Parduodamas su integruotomis sieninėmis spintomis, virtuvės baldų komplektu Vokė-III. Susitarus, už papildomą kainą, bute paliekami baldai. AUTONOMINĖ -DUJINĖ šildymo sistema leidžia gyventi patogiai, šiltai ir taupiai.
85 m² 4 3/4
Butas pardavimui
Erdvus butas su autonominiu - dujiniu šildymu
120.000 €
Plačiau
Keturių kambarių butas už 3-jų kainą
IŠSKIRTINIS pasiūlymas - erdvus 3-jų miegamujų kambarių butas K. Borutos gatvėje! Tai tik kelių daugiabučių mikrorajonas gamtos apsuptyje. Mūrinis namas pastatytas 2001 metais. Įsteigta bendrija. Švaru ir tvarkinga tiek name tiek aplink jį. Aukšte tik po du butus, laiptinės šviesios, erdvios. Malonus ir pilietiški kaimynai. Vaikams dvi saugios žaidymų aikštelės, o mėgstantiems aktyvų poilsį - dviračių takai iki pat Žaliųjų Ežerų paplūdimių. Parduodamas butas 3-me aukšte, ne kampinis, patogaus suplanavimo: centrinėje dalyje erdvi svetaine su virtuvės zona ir trys viens už kitą didesni miegamieji. Dalis buto langų orientuoti į visuomet besikeičiantį šalia namo esanti parką, kiti langai ir prancūziško tipo balkonas į vidinį kiemą. Butui erdvumo suteikia dideli langai, pastelinėmis spalvomis dažytos sienos bei visuose kambariuose išklotas naturalaus medžio parketas. Parduodamas su integruotomis sieninėmis spintomis, virtuvės baldų komplektu. Susitarus, už papildomą kainą, bute paliekami baldai. AUTONOMINĖ -DUJINĖ šildymo sistema leidžia gyventi patogiai, šiltai ir taupant pagal savo poreikius.
85 m² 4 3/4
Butas pardavimui
patogiai suplanuotas 3-jų k. butas
65.500 €
Plačiau
šiltas ir šviesus
Ar Jums svarbu: vaikų ugdymo įstaigų, parduotuvių ir viešojo transporto stotelės artumas, monolitinis namas, trys izoliuoti kambariai? Taip? Tada šis pasiūlymas turėtų Jus sudominti. Visa tai čia yra. Ar reikia remonto nuspręsite patys po buto apžiūros - sudėti plastikiniai langai su stiklo paketais, pakeistos plytelės bei vamzdynas vonioje, wc ir virtuvėje, seifo tipo lauko durys. Langų orientacija į pietų ir vakarų puses. Išties šviesu ir jauku. Name visi butai 3-jų kambarių, todėl didžioji dalis čia nuolat gyvenančių - šeimos. Įsteigta bendrija. Šildymo sistema - centrinė kolektorinė (butuose reguliuojami radiatoriai). Du liftai (vienas jų didelis - patogu pervežt krovinius). Tvarkinga, rakinama laiptinė ir namo aplinka. Skambinkite, sutarsime laiką apžiūrai.
72 m² 3 5/16
Butas pardavimui
Sodo namas Rastinėnuose
24.000 €
Plačiau
šalia nuolat gyvenantis kaimynai
Čia pasiūlymas norintiems turėti saugią poilsio vietą netoli Vilniaus. Tai mūrinis sodo namas su 6 arų sklypu Rastinėnuose, Užuovėjos 4-oj g. Sodų teritorija aptverta, šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų. Iki autobuso stotelės 300 metrų, šalia parduotuvė, mokykla. Geras asfaltuotas kelias, išskyrus paskutinius 30 metrų prie namo. Namo cokoliniame aukšte yra garažas ir rūsio patalpos. Pirmame aukšte - veranda, didelis kambarys ir virtuvė. Mansardoje dar vienas didelis kambarys. Elektra 6 kw, namo apšildymui ir maisto gamybai naudojama krosnis-viryklė. Bendras visų patalpų plotas 67.36 kv.m. Visi dokumentai tvarkingi: atlikti žemės sklypo kadastriniai matavimai, namo baigtumas 100%. Teritorija tvarkinga, auga keli vaismedžiai, vynuogynai, nešantis gerą derliu kiekvienais metais.
67 m² 2 2
Namas pardavimui
230 arų sklypas šalia senojo Ukmergės plento
17.000 €
Plačiau
Dėl kainos galimos derybos.
Parduodamas 2,3 ha žemės ūkio paskirties sklypas Jauniūnų kaime, šalia senojo Ukmergės plento (pervažiavus Musės upę po kaire). Puikus privažiavimas, tvarkingas sklypas, 125 upės pakrantės. Sklypo koordinatės: 565161, 6088915 (LKS) 54.931996, 25.01673 (WGS) 54° 55' 55.19", 25° 1' 0.23" (WGS)
230 a
Sklypas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku