RODOMA 1030 VISŲ REZULTATŲ
Laisvės pr. išnuomojamos 36 kv.m. ploto patalpos
356 €
Plačiau
Prekybinės patalpos Pašilaičiuose
Pašilaičiuose, Laisvės pr., šalia pasažo 'Pas Juozapą', išnuomojamos, 36 kv.m. ploto patalpos. Patalpos susideda iš 3-jų kabinetų. Patalpos tinka prekybinei, administracinei ar kitai panašiai veiklai. Patalpose yra įvestas vandentiekis. Nuomojamos patalpos yra pirmame aukšte ir puikiai matomos nuo gatvės ir iš pasažo vidaus. Prie pastato yra parkavimo aikštelė. Strategiškai gera vieta: puikus susisiekimas su miesto centru ir kitais Vilniaus miesto rajonais tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Nuomos kaina: 9,9 EUR/kv.m. + mokesčiai.
36 m² 3 1/2
Komercija nuomai
Verkių g. nuomojamos prekybinės patalpos
1.095 €
Plačiau
Prekybinės patalpos Žirmūnuose
Žirmūnuose, Verkių g., šalia Šiaurės miestelio, išnuomojamos įrengtos, 146 kv.m. ploto komercinės patalpos. Patalpas sudaro: * prekybinė salė 112,42 kv.m. ploto. (Prekybinę salę galima padidinti iki 129 kv.m. ploto.) * du kabinetai - 16,87 ir 18,14 kv.m. ploto; * sandėliavimo patalpa 7,24 kv.m. ploto. Patalpose yra du įėjimai: vienas (centrinis) iš Verkių g. pusės, kitas iš kiemo. Strategiškai gera vieta, šalia BPC 'Baldų Rojus, patogus susisiekimas su visais Vilniaus miesto mikrorajonais tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Patalpų nuomos kaina: 7,50 EUR/kv.m. + mokesčiai.
146 m² 4 1/3
Komercija nuomai
Žemaitės g. išnuomuojamos suremontuotos biuro patalpos
100 €
Plačiau
Biuro patalpos Naujamiestyje
Strategiškai patogioje vietoje, Žemaitės g., išnuomojamos įvairaus ploto biuro patalpos. Patalpose įrengta individuali elektros apskaita ir apsaugos sistema. Patogus susisiekimas su visais Vilniaus miesto mikrorajonais, tiek asmeniniu tiek viešuoju transportu. Šalia visuomeninio transporto stotelė. Šiuo metu nuomojamos sekančių plotų patalpos: * 10 kv.m. ploto. Viena erdvė. Su baldais. Langai į rytų pusę. Patalpų nuomos kaina: 10 EUR/kv.m. + mokesčiai. * 21 kv.m. ploto. Du kabinetai. Su baldais. Langai į Žemaitės g-vės pusę. Patalpų nuomos kaina: 9 EUR/kv.m. + mokesčiai.
10 m² 2 2/3
Komercija nuomai
Laisvės pr. išnuomuojamos, 266 kv.m. ploto, komercinės patalpos
2.267 €
Plačiau
Komercinės patalpos Pašilaičiuose
Pašilaičiuose, Laisvės pr., šalia pasažo "Pas Juozapą", išnuomojamos puikios komercinės, 265,75 kv.m. ploto, patalpos. Patalpas sudaro: prekybinė salė, pasitarimo, personalo ir vadovo kabinetai. Patalpose įrengta rekuperacijos sistema, signalizacijos sistema, individuali elektros ir vandens apskaita. Yra atskiras san. mazgas. Esant pageidavimui, patalpos gali būti perplanuotos pagal poreikius. Patalpos turi atskira išėjimą į parkavimo aikštelę. Patalpos puikiai matomos iš gatvės. Yra galimybė pasikabinti savo reklaminę iškabą. Prie pastato yra parkavimo aikštelė. Strategiškai gera žinoma vieta: čia didelė prekybos ir paslaugų teikimo įmonių koncentracija, puikus susisiekimas su miesto centru ir kitais Vilniaus miesto rajonais tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Patalpų nuomos kaina: 8,5 EUR/kv.m. + mokesčiai.
266 m² 5 1/1
Komercija nuomai
Juodšiliuose išnuomojamos maitinimo paskirties patalpos
700 €
Plačiau
Maitinimo paskirties patalpos Vilniaus r.
Vilniaus raj., Juodšiliuose, Pušų g., išnuomojamos maitinimo paskirties patalpos. Patalpų plotas - 150 kv.m.. Patalpos yra šalia Pušų gatvės. Gerai matomos. Patalpų šildymas - kietu kuru. Atvestos visos komunikacijos: elektra, vandentiekis ir nuotėkos. Patalpose yra san. mazgas, dušas. Patalpoms reikalingas remontas. Patalpų įsirengimui nuomos mokestis atidedamas metams! Patalpų nuomos kaina - 700 EUR/mėn + mokesčiai(Nuomos mokestis atidedamas metams!). Šalia galima išsinuomoti, tokio pat ploto, komercinės paskirties patalpas.
150 m² 3 1/1
Komercija nuomai
Juodšiliuose išnuomojamos komercinės patalpos
350 €
Plačiau
Komercinės patalpos Vilniaus r.
Vilniaus raj., Juodšiliuose, Pušų g., išnuomojamos komercinės paskirties patalpos. Patalpų plotas - 150 kv.m.. Patalpos yra šalia Pušų gatvės. Gerai matomos. Patalpų šildymas - kietu kuru. Atvestos visos komunikacijos: elektra, vandentiekis ir nuotėkos. Patalpose yra san. mazgas. Šalia galima išsinuomoti, tokio pat ploto, maitinimo paskirties patalpas. Patalpų nuomos kaina - 350 EUR/mėn + mokesčiai.
150 m² 3 1/1
Komercija nuomai
Pagiriuose išnuomojamos dvi, po 30 a ploto, asfaltuotos aikštelės.
850 €
Plačiau
Asfaltuotos aikštelės Vilniaus r.
Vilniaus raj. Pagiriuose išnuomojamos dvi, po 30 a ploto, asfaltuotos aikštelės. 1. Aikštelei priklauso 970 kv.m. ploto sandėlis, bet jis nedengtas, likę tik stogo konstrukcija. Teritorija aptverta nauja tvora ir saugojama visą parą. Nuomos kaina: 850 EUR/mėn.. 2. Aikštelė lygi, betonuota (be jokių pašalinių konstrukcijų). Tinkama sandėliavimui, autotransporto laikymui ar pn. Nuomos kaina: 900 EUR/mėn + PVM Strategiškai gera vieta: iki aikštelės veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Sklypo kaimynystėje yra įsikūrę keli dideli žvyro karjerai. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km.
30 a
Sklypas nuomai
Verkių g. išnuomuojamos įvairių plotų sandeliavimo patalpos
90 €
Plačiau
Sandeliavimo patalpos Žirmūnuose
Žirmūnuose, Verkių g., šalia Šiaurės miestelio, išnuomojamos įvairių plotų sandėliavimo patalpos. Patalpos yra administracinio pastato cokoliniame aukšte. Patalpos šildomos. Prekių iškrovimui yra rampa ir krovininis liftas. Strategiškai gera vieta, patogus susisiekimas su kitais Vilniaus miesto mikrorajonais tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Šiuo metu nuomojamos sekančios patalpos: * 30 kv.m. ploto. Nuomos kaina: 3 EUR/kv.m.+ mokesčiai. Daugiau informacijos apie nuomojamas patalpas: el. puslapyje www.ontex.lt, el.paštu alfredas.pininas@ontex.lt arba mob. tel. +37068601251.
30 m² 1 1/3
Komercija nuomai
Laisvės pr. išnuomojamos 109 kv.m. komercinės/biuro patalpos
872 €
Plačiau
Komercinės/biuro patalpos Pašilaičiuose
Pašilaičiuose, Laisvės pr., šalia pasažo "Pas Juozapą", išnuomojamos komercinės/biuro patalpos. Patalpos susideda iš salės, nedidelio kabineto, virtuvėlės ir atskiro san. mazgo. Patalpose įrengta individuali elektros ir vandens apskaita, sumontuota signalizacijos sistema. Nuomojamos patalpos yra pirmame aukšte, turi vitrininius langus ir atskirą įėjimą. Patalpos puikiai matomos iš gatvės. Prie pastato yra parkavimo aikštelė. Strategiškai gera vieta: puikus susisiekimas su miesto centru ir kitais Vilniaus miesto rajonais tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Nuomos kaina: 8 EUR/kv.m. + mokesčiai. Daugiau informacijos apie įvairaus ploto nuomojamas patalpas Vilniaus mieste sužinosite: internetiniame puslapyje www.ontex.lt., paskambine mob. tel: +37068601251 arba parašę užklausą el. paštu: alfredas.pininas@ontex.lt.
109 m² 2 1/2
Komercija nuomai
Laisvės pr. išnuomuojamos šildomos sandėliavimo patalpos
270 €
Plačiau
Sandėliavimo patalpos Pašilaičiuose
Pašilaičiuose, Laisvės pr., šalia pasažo "Pas Juozapą", išnuomojamos sandėliavimo patalpos su rampa. patalpų plotas 60 kv.m. Patalpos šildomos. Patalpose yra krovininis liftas. Išorinės lauko durys apsaugotos apsauginėmis žaliuzėmis. Prie pastato yra uždara parkavimo aikštelė. Strategiškai gera vieta: šalia 'Benedikto' turgus, puikus susisiekimas su miesto centru ir kitais Vilniaus miesto mikrorajonais tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Nuomos kaina: 4,5 EUR/kv.m + mokesčiai.
60 m² 1 0/4
Komercija nuomai
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku