RODOMA 1052 VISŲ REZULTATŲ
Konarskio g. parduodamos patalpos
59.000 €
Plačiau
Patalpos Naujamiestyje
Naujamiestyje, S. Konarskio g., parduodamos naujos statybos, 56,38 kv.m. ploto patalpos. Patalpos išsidėsčiusios per 2 aukštus (pirmas ir cokolinis). Patalpose atlikta vidinė apdaila, įrengta apsaugos signalizacija, sumontuotos apsauginės žaliuzės. Patalpų išplanavimas: I-as aukštas * Patalpa 5,27 kv.m. ploto. Turi langą į S. Konarskio g-vę. * Patalpa 13,48kv.m. ploto. Yra atvestas vandentiekis ir pastatyta kriauklė. * Tamburas. Yra išėjimas į kiemą ir laiptai į patalpas, esančias cokoliniame aukšte. COKOLINIS AUKŠTAS * Patalpa 6,62 kv.m. ploto; * Patalpa 15,50 kv.m. ploto. Yra išėjimas į kiemą ir laiptai į patalpas, esančias pirmame aukšte. * Patalpa 12,72 kv.m. ploto. Yra įmontuota virtuvė. * San. mazgas 2,79 kv.m. ploto. Strategiškai labai gera - netoli miesto centras, Senamiestis. Lengvai randama vieta, patogu išvažiuoti iš Vilniaus miesto. Puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonas tiek viešuoju, tik nuosavu transportu. Patalpos yra išnuomotos ir parduodamos su nuomininku. Tarp patalpų savininko ir nuomininko yra pasirašyta ilgalaikė nuomos sutartis.
56 m² 5 1/6
Komercija pardavimui
Pagiriuose parduodamos pramonės/sandėliavimo patalpos
159.000 €
Plačiau
DĖMESIO, AKCIJA!
Vilniaus raj. Pagiriuose parduodami įvairaus ploto 'Pramonės, sandėliavimo' tikslinės paskirties pastatai su priskirtais sklypais. Atliktas sklypų detalusis planas. Strategiškai gera vieta: iki sklypų veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km. Šiuo metu parduodami sekančių plotų sklypai: Sklypas 1 – 83,41 a ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 969 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - sandėlis). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 258'571 EUR + PVM; Sklypas 2 – 1,1 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra du pastatai: 950 kv.m. (paskirtis - sandėliavimo) ir 1205 kv.m. (paskirtis - gamybinė) ploto. Bendras pastatų plotas – 2155 kv.m.. Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina - 313'720 EUR + PVM; Sklypas 3 – 1,8934 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 4952 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo).Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 283'500 EUR + PVM; DĖMESIO, AKCIJA! Sklypas 4 – 1,5757 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklypo aikštelė asfaltuota/betonuota. Sklype yra 4696 kv.m. ploto pastatas (likę kolonos, betonuotas pagrindas ir perimetrinės sienos. Paskirtis - gamybinė/sandėliavimo). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas, yra pastatyta nauja apskaitos spinta), šviesolaidinis internetas. Sklypui priklauso vandens rezervuaras Sklypo teritorija aptverta. Pardavimo kaina – 159'000 EUR + PVM (Įprasta kaina: 235'500 EUR + PVM). Akcijinė kaina galioja iki š.m. gegužės mėn. 15 d. Sklypas 5 – 3,27 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 900 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Yra suderintas projektas ir leidimas 8589 kv.m. ploto pastatų statybai. Pardavimo kaina – 999'000 EUR + PVM.
4696 m² 1 1/1
Komercija pardavimui
Polocko g. parduodamas butas su vaizdu į Vilnelės upę
499.000 €
Plačiau
5 k. butas Užupyje
Užupyje, Polocko g., parduodamas 5-ių kambarių, 163,27 kv.m. ploto butas per du aukštus. Statybos metai - 2017 m. Į Vilnelės upės pusę butas turi vitrininius langus ir didelį 25 kv.m. balkoną, kuriame yra vieta židiniui. Iš virtuvės, valgomojo, svetainės ir bakono atsiveria puiki Užupio ir Senamiesčio panorama. Bute įrengtas grindinis šildymas reguliuojamas "Siemens" kompiuteriu. Yra distancinio vartų atidarymo sistema su spalvota vaizdo kamera. Butas parduodamas su atlikta daline apdaila. Strategiškai gera ir prestižinė vieta. Yra uždaras vidinis kiemas su fontanu. Tiek pačiame kieme, tiek už jo ribų pirmuose aukštuose kuriasi daug komercinių patalpų.
163 m² 5 3/3
Butas pardavimui
Girdavos g. parduodamas namų valdos sklypas
21.200 €
Plačiau
Sklypas Pilaitėje
Pilaitėje, Girdavos g. 11, parduodamas 8,46 a ploto sklypas. Sklypo paskirtis - namų valda. Sklypas yra geroje vietoje - šalia 'Herkaus alėjų' gyvenamųjų namų kvartalo. Iki sklypų masyvo atvesta elektra, artimiausiu metu numatoma atvesti dujas. Privažiavimas iki sklypo gerai išgrįstu keliu. Atstumas iki asfaltuotos Narkyčių g. - apie 300 m. Pageidaujant galima įsigyti ir kitus, šalia, esančius sklypus: Girdavos g. 13 – 8,47 a, 21'200 EUR; Girdavos g. 15 – 8,61 a, 21'600 EUR; Girdavos g. 17 – 11,67 a., 29'000 EUR.
8 a
Sklypas pardavimui
Šv. Ignoto g. parduodamas prabangiai įrengtas 2 k. butas
319.000 €
Plačiau
Išskirtinis butas Senamiestyje
Parduodamas 2-jų kambarių prabangus butas jaukiame XVIa. pilnai renovuotame Vilniaus Senamiesčio pastate. Išskirtinė marmuru ir granitu tviskanti prabanga, klasikos skonis, jaukus ir erdvus interjeras, nepakartojami Vilniaus vaizdai, žvelgiant į bažnyčių bokštus bei Prezidentūrą. Tai puiki vieta apsigyventi ir pajusti puikų Senamiesčio dvasios bei prabangos derinį. Parduodamame bute yra erdvi svetainė sujungta su virtuve, jaukus miegamasis, ir vonios kambarys. Čia rasite: marmurinį židinį, erdvias spintas, palydovinę TV, plokščiaekranius televizorius valgomajame ir miegamajame, virtuvės baldus su granitiniais stalviršiais. Virtuvės balduose yra visa reikalinga buitinė technika(šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, gartraukis, indų plovimo mašina). Vonioje sumontuota kokybiška santechnikos įranga. Bute yra automatinė klimato palaikymo sistema. Uždarame kieme yra automobilių parkavimo vietos.
90 m² 2 3/3
Butas pardavimui
Šv. Ignoto g. parduodamas prabangiai įrengtas 2 k. butas
249.000 €
Plačiau
Išskirtinis butas Senamiestyje
Parduodamas 2-jų kambarių prabangus butas jaukiame XVIa. pilnai renovuotame Vilniaus Senamiesčio pastate. Išskirtinė marmuru ir granitu tviskanti prabanga, klasikos skonis, jaukus ir erdvus interjeras, nepakartojami Vilniaus vaizdai, žvelgiant į bažnyčių bokštus bei Prezidentūrą. Tai puiki vieta apsigyventi ir pajusti puikų Senamiesčio dvasios bei prabangos derinį. Parduodamame bute yra erdvi svetainė sujungta su virtuve, jaukus miegamasis, ir vonios kambarys. Čia rasite: marmurinį židinį, erdvias spintas, palydovinę TV, plokščiaekranius televizorius valgomajame ir miegamajame, virtuvės baldus su granitiniais stalviršiais. Virtuvės balduose yra visa reikalinga buitinė technika(šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, gartraukis, indų plovimo mašina). Vonioje sumontuota kokybiška santechnikos įranga. Bute yra automatinė klimato palaikymo sistema. Uždarame kieme yra automobilių parkavimo vietos. Norintiems įsigyti didesnio ploto butą, galime pasiūlyti, šalia esantį, 90 kv.m., ploto, pilnai įrengtą, butą.
79 m² 2 3/3
Butas pardavimui
Švitrigailos g. parduodamas 30 kv.m. ploto butas
69.000 €
Plačiau
1 k. butas Naujamiestyje
Naujamiestyje, Švitrigailos g., parduodamas, naujos statybos (2016 m.), jaukus, 1-no kambario butas. Buto plotas - 29,82 kv.m. Butui priklauso didelė, 7,14 kv.m. ploto, terasa. Butas parduodamas su visais, jame esančiais baldais ir buitine technika. Strategiškai gera vieta: šalia PC 'Maxima', netoli iki Vilniaus miesto centro ir Senamiesčio. Patogus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu.
30 m² 1 1/9
Butas pardavimui
Rotušės aikštėje parduodamas 4 k. butas.
450.000 €
Plačiau
Svajonių butas Kaune!
Kauno širdyje, Rotušės aikštėje, parduodamas puikus 6-ių kambarių, dviejų aukštų butas su dideliu rūsiu. Butas išsidėstęs III-me ir IV-me aukštuose. Apatiniame aukšte yra erdvi ir šviesi svetainė su balkonu, pro kurios langus atsiveria puikus vaizdas į Rotušės aikštę, miegamasis su erdvia drabužine, didelis valgomasis, sujungtas su virtuve, vonios kambarys, kuriame įrengta masažinė vonia, dušo kabina, infrarraudonųjų spindulių pirtis. Taip pat yra atskiras san. mazgas svečiams. Viršutiniame aukšte yra du miegamieji su pakankamai erdviomis drabužinėmis, darbo kabinetas ir dušo kambarys. Butas kokybiškai suremontuotas. Remontui panaudotos brangios medžiagos. Į butą galima patekti iš dviejų atskirų laiptinių. Laiptinėse atliktas kokybiškas remontas. Buto išplanavimas: APATINIS AUKŠTAS * Koridorius - 9,10 kv.m.; * Svetainė - 36,50 kv.m.; * Virtuvė - 13,71 kv.m.; * Valgomasis - 17,86 kv.m.; * Koridorius - 5,24 kv.m.; * Tualetas - 1,77 kv.m.; * Skalbykla ir džiovykla - 7,96 kv.m.; * Vonios kambarys - 12,07 kv.m.; * Drabužinė - 4,35 kv.m.; * Miegamasis - 14,50 kv.m.; VIRŠUTINIS AUKŠTAS (Mansardinis) * Prieškambaris - 14,88 kv.m.; * Darbo kabinetas - 16,79 kv.m.; * Kambarys - 22,35 kv.m.; * Drabužinė - 4,64 kv.m.; * Drabužinė - 5,16 kv.m.; * Kambarys - 22,07 kv.m.; * Dušo kambarys su WC - 4,22 kv.m.. Butui priklauso 94,93 kv.m. ploto rūsys. Dalį rūsio užima slėptuvė. Rūsyje yra san. mazgas. Automobilių parkavimui yra uždaras kiemas. Butui priklauso 3 arų ploto žemės sklypas. Puiki vieta mėgstantiems dalyvauti miesto gyvenime!
261 m² 6 3/4
Butas pardavimui
Skardžio g. parduodami įvairaus ploto namų valdos sklypai
29.400 €
Plačiau
Namų valdos sklypai Antežeriuose
Antežeriuose, Skardžio g., gražioje vietoje, parduodami įvairaus ploto namų valdos sklypai. Atvesta elektra. Išgrįsti keliai. Iki asfaltuoto kelio apie 300 m. Strategiškai gera vieta - atstumas iki Vilniaus centro apie 12 km. Netoliese 'Gilužio' ežeras. Šiuo metu parduodami sekančių plotų sklypai: 10,11 a - 29'400 EUR; 10,16 a - 29'500 EUR; 10,89 a - 31'600 EUR.
10 a
Sklypas pardavimui
Spaudos rūmuose parduodamos pailsio patalpos
155.000 €
Plačiau
Maitinimo paskirties patalpos Viršuliškėse
Viršuliškėse, 'Spaudos rūmuose', parduodamos 186 kv.m. ploto patalpos. Patalpų paskirtis - maitinimo, kultūrinė. Patalpose yra pobūvių salė, sauna, baseinas, dušai ir kt. patalpos. Patalpų šildymas centrinis, reguliuojamas, su atskira apskaita. Patalpas sudaro sekančių plotų patalpos: 1. Salė 42,29 kv.m.; 2. Vestibiulis 26,01 kv.m.; 3. Koridorius 9,59 kv.m.; 4. Laiptinė; 5. WC-1 3,56 kv.m.; 6. Lankytojų rūbinė-1 7 kv.m.; 7. WC-2 3,20 kv.m.; 8. Lankytojų rūbinė-2 9,04 kv.m.; 9. Baseinas 40,37 kv.m.; 10. Dušų patalpa 7,62 kv.m.; 11. Sauna (krosnis elektrinė) 7,91 kv.m.; 12. Koridorius (iš foje) 29,37 kv.m.. Patalpoms reikalingas kosmetinis remontas. Strategiškai gera ir lengvai randama vieta. Puikus susisiekimas su miesto centru ir kitais mikrorajonais.
186 m² 12 1/16
Komercija pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku