RODOMA 1059 VISŲ REZULTATŲ
Gelvonų g. parduodamos 54 kv.m. ploto kūrybinės dirbtuvės
32.450 €
Plačiau
1 k. butas Šeškinėje
Šeškinėje, Gelvonų g., parduodamos, 54,06 kv.m. ploto, kūrybinės dirbtuvės, tinkančios gyventi. Patalpos yra gyvenamojo namo cokoliniame aukšte. Patalpų langai standartiniai. Patalpos šildomos, yra šaltas ir karštas vanduo. Patalpose yra vonios kambarys, sujungtas su WC. Patalpas galima perplanuoti į du kambarius. Strategiškai gera vieta, puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Netoli viešojo transporto stotelės. Šalia parduodamų kūrybinių dirbtuvių yra automobilių parkavimo aikštelė.
54 m² 1 0/12
Butas pardavimui
Pagiriuose parduodamos pramonės/sandėliavimo patalpos
313.720 €
Plačiau
Pramonės/sandėliavimo patalpos Vilniaus r.
Vilniaus raj. Pagiriuose parduodami įvairaus ploto 'Pramonės, sandėliavimo' tikslinės paskirties pastatai su priskirtais sklypais. Atliktas sklypų detalusis planas. Strategiškai gera vieta: iki sklypų veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km. Šiuo metu parduodami sekančių plotų sklypai: Sklypas 1 – 83,41 a – 258'571 EUR + PVM; (REZERVUOTAS) Sklypas 2 – 1,1 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra du pastatai: 950 kv.m. (paskirtis - sandėliavimo) ir 1205 kv.m. (paskirtis - gamybinė) ploto. Bendras pastatų plotas – 2155 kv.m.. Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina - 313'720 EUR + PVM; Sklypas 3 – 1,8934 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 4952 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo).Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 397'614 EUR + PVM; Sklypas 4 – 1,5757 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 4696 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo).Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 330'897 EUR + PVM. Sklypas 5 – 0,327 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 900 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Yra suderintas projektas ir leidimas 8589 kv.m. ploto pastatų statybai. Pardavimo kaina – 999'000 EUR + PVM.
2155 m² 1 1/1
Komercija pardavimui
V. Sirokomlės g. parduodamas 800 kv.m. ploto pastatas.
250.000 €
Plačiau
Pastatas Nemėžio centre
Vilniaus raj., Nemėžyje, V. Sirokomlės g. parduodamas 800 kv.m. ploto pastatas (buvę Kultūros namai ir ambulatorija). Pastatą reikia renovuoti. Pastatui priklauso 21 a ploto sklypas, nuomojamas iš valstybės. Sklype atvestos visos komunikacijos. Strategiškai gera vieta. Didelis žmonių srautas. Priešais parduodamą pastatą yra PC "IKI". Pastatas puikiai matomas nuo V. Sirokomlės ir Stadiono g-vių. Geras susisiekimas su Vilniaus m. Geras išvažiavimas į Minsko plentą.
800 m² 0 0/3
Komercija pardavimui
Polocko g. parduodamas butas su vaizdu į Vilnelės upę
499.000 €
Plačiau
5 k. butas Užupyje
Užupyje, Polocko g., parduodamas 5-ių kambarių, 163,27 kv.m. ploto butas per du aukštus. Statybos metai - 2017 m. Į Vilnelės upės pusę butas turi vitrininius langus ir didelį 25 kv.m. balkoną, kuriame yra vieta židiniui. Iš virtuvės, valgomojo, svetainės ir bakono atsiveria puiki Užupio ir Senamiesčio panorama. Bute įrengtas grindinis šildymas reguliuojamas "Siemens" kompiuteriu. Yra distancinio vartų atidarymo sistema su spalvota vaizdo kamera. Butas parduodamas su atlikta daline apdaila. Strategiškai gera ir prestižinė vieta. Yra uždaras vidinis kiemas su fontanu. Tiek pačiame kieme, tiek už jo ribų pirmuose aukštuose kuriasi daug komercinių patalpų.
163 m² 5 3/3
Butas pardavimui
Gelvonų g. parduodamos 54 kv.m. ploto patalpos
32.450 €
Plačiau
Patalpos Šeškinėje
Šeškinėje, Gelvonų g., parduodamos, 54,06 kv.m. ploto, patalpos - kūrybinės dirbtuvės. Patalpų naudojimo paskirtis - Gamybos, pramonės. Patalpos yra gyvenamojo namo cokoliniame aukšte. Patalpų langai standartiniai - išeina į gatvės pusę. Patalpos šildomos, įvestas šaltas ir karštas vanduo. Patalpose yra vonios kambarys, sujungtas su WC. Strategiškai gera vieta, puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Netoli viešojo transporto stotelės. Šalia parduodamų patalpų yra automobilių parkavimo aikštelė.
54 m² 1 0/12
Komercija pardavimui
Tuskulėnų g. parduodamas 77,78 kv.m. ploto butas
80.000 €
Plačiau
4 k. butas Žirmūnuose
Žirmūnuose, Tuskulėnų g., parduodamas 4-ių kambarių, 77,8 kv.m. ploto, butas. Butas tvarkingas, pakeisti langai, įstiklinti balkonai, įstatytos 'šarvo' durys. Yra sumontuotas kondicionierius. Butą sudaro: Koridorius - 6,14 kv.m.ploto; Virtuvė - 6,67 kv.m. ploto, langas į š/r; Svetainė - 18,37 kv.m. ploto, yra išėjimas į balkoną, langai į p/v; Darbo kambarys - 14,03 kv.m. ploto, yra išėjimas į balkoną, langai į p/v; Kambarys - 13 kv.m. ploto, langas į š/r; Miegamasis - 13,92 kv.m. ploto, langas į š/r; Vonia - 2,05 kv.m.; WC - 0,98 kv.m. Butui priklauso sandėliukas. Laiptinėje yra po 3 butus. Aplink namą, kuriame yra butas, daug žalumos. Labai gera vieta - šalia PC 'Maxima', netoli 'Kalvarijų' turgus. Puikus susisiekimas - šalia namo viešojo transporto stotelė.
78 m² 4 5/5
Butas pardavimui
Girdavos g. parduodamas namų valdos sklypas
16.500 €
Plačiau
Sklypas Pilaitėje
Pilaitėje, Girdavos g., parduodamas 6,59 a ploto sklypas. Sklypo paskirtis - namų valda. Sklypas yra geroje vietoje. Privažiavimas iki sklypo gerai išgrįstu keliu. Atstumas iki asfaltuotos Narkyčių g. - apie 300 m.
7 a
Sklypas pardavimui
Šv. Ignoto g. parduodamas prabangiai įrengtas 2 k. butas
319.000 €
Plačiau
Išskirtinis butas Senamiestyje
Parduodamas 2-jų kambarių prabangus butas jaukiame XVIa. pilnai renovuotame Vilniaus Senamiesčio pastate. Išskirtinė marmuru ir granitu tviskanti prabanga, klasikos skonis, jaukus ir erdvus interjeras, nepakartojami Vilniaus vaizdai, žvelgiant į bažnyčių bokštus bei Prezidentūrą. Tai puiki vieta apsigyventi ir pajusti puikų Senamiesčio dvasios bei prabangos derinį. Parduodamame bute yra erdvi svetainė sujungta su virtuve, jaukus miegamasis, ir vonios kambarys. Čia rasite: marmurinį židinį, erdvias spintas, palydovinę TV, plokščiaekranius televizorius valgomajame ir miegamajame, virtuvės baldus su granitiniais stalviršiais. Virtuvės balduose yra visa reikalinga buitinė technika(šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, gartraukis, indų plovimo mašina). Vonioje sumontuota kokybiška santechnikos įranga. Bute yra automatinė klimato palaikymo sistema. Uždarame kieme yra automobilių parkavimo vietos.
90 m² 2 3/3
Butas pardavimui
Šv. Ignoto g. parduodamas prabangiai įrengtas 2 k. butas
249.000 €
Plačiau
Išskirtinis butas Senamiestyje
Parduodamas 2-jų kambarių prabangus butas jaukiame XVIa. pilnai renovuotame Vilniaus Senamiesčio pastate. Išskirtinė marmuru ir granitu tviskanti prabanga, klasikos skonis, jaukus ir erdvus interjeras, nepakartojami Vilniaus vaizdai, žvelgiant į bažnyčių bokštus bei Prezidentūrą. Tai puiki vieta apsigyventi ir pajusti puikų Senamiesčio dvasios bei prabangos derinį. Parduodamame bute yra erdvi svetainė sujungta su virtuve, jaukus miegamasis, ir vonios kambarys. Čia rasite: marmurinį židinį, erdvias spintas, palydovinę TV, plokščiaekranius televizorius valgomajame ir miegamajame, virtuvės baldus su granitiniais stalviršiais. Virtuvės balduose yra visa reikalinga buitinė technika(šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, gartraukis, indų plovimo mašina). Vonioje sumontuota kokybiška santechnikos įranga. Bute yra automatinė klimato palaikymo sistema. Uždarame kieme yra automobilių parkavimo vietos. Norintiems įsigyti didesnio ploto butą, galime pasiūlyti, šalia esantį, 90 kv.m., ploto, pilnai įrengtą, butą.
79 m² 2 3/3
Butas pardavimui
Rotušės aikštėje parduodamas 4 k. butas.
450.000 €
Plačiau
Svajonių butas Kaune!
Kauno širdyje, Rotušės aikštėje, parduodamas puikus 6-ių kambarių, dviejų aukštų butas su dideliu rūsiu. Butas išsidėstęs III-me ir IV-me aukštuose. Apatiniame aukšte yra erdvi ir šviesi svetainė su balkonu, pro kurios langus atsiveria puikus vaizdas į Rotušės aikštę, miegamasis su erdvia drabužine, didelis valgomasis, sujungtas su virtuve, vonios kambarys, kuriame įrengta masažinė vonia, dušo kabina, infrarraudonųjų spindulių pirtis. Taip pat yra atskiras san. mazgas svečiams. Viršutiniame aukšte yra du miegamieji su pakankamai erdviomis drabužinėmis, darbo kabinetas ir dušo kambarys. Butas kokybiškai suremontuotas. Remontui panaudotos brangios medžiagos. Į butą galima patekti iš dviejų atskirų laiptinių. Laiptinėse atliktas kokybiškas remontas. Buto išplanavimas: APATINIS AUKŠTAS * Koridorius - 9,10 kv.m.; * Svetainė - 36,50 kv.m.; * Virtuvė - 13,71 kv.m.; * Valgomasis - 17,86 kv.m.; * Koridorius - 5,24 kv.m.; * Tualetas - 1,77 kv.m.; * Skalbykla ir džiovykla - 7,96 kv.m.; * Vonios kambarys - 12,07 kv.m.; * Drabužinė - 4,35 kv.m.; * Miegamasis - 14,50 kv.m.; VIRŠUTINIS AUKŠTAS (Mansardinis) * Prieškambaris - 14,88 kv.m.; * Darbo kabinetas - 16,79 kv.m.; * Kambarys - 22,35 kv.m.; * Drabužinė - 4,64 kv.m.; * Drabužinė - 5,16 kv.m.; * Kambarys - 22,07 kv.m.; * Dušo kambarys su WC - 4,22 kv.m.. Butui priklauso 94,93 kv.m. ploto rūsys. Dalį rūsio užima slėptuvė. Rūsyje yra san. mazgas. Automobilių parkavimui yra uždaras kiemas. Butui priklauso 3 arų ploto žemės sklypas. Puiki vieta mėgstantiems dalyvauti miesto gyvenime!
261 m² 6 3/4
Butas pardavimui