RODOMA 1017 VISŲ REZULTATŲ
Žemynos g. parduodama serviso patalpa su įranga
25.000 €
Plačiau
Serviso patalpa Pašilaičiuose
Vilniuje, Žemynos g., parduodama autoserviso (ratų montavimo) patalpa su visa įranga. Įranga - geros būklės, prižiūrėta, veikianti. Patalpos plotas - 18 kv.m., aukštis - 2,70 m. Patalpa įrengta - sudėti plastikiniai langai, įstatytos šarvo durys. Patalpoje įrengta signalizacijos sistema. Elektros įvadas trifazis. Patalpų langai ir išėjimo durys į Žemynos g. pusę. Priešais parduodamą patalpą yra nedidelė automobilių stovėjimo aikštelė. Pastatytas ir įteisintas kelio ženklas, informuojantis apie esantį servisą. Yra dvi išorinės reklamos: iš Žemynos g. pusės ir Laisvės pr. pusės. Visos reklamos į teisintos ir suderintos su Vilniaus m. savivaldybe. Patalpos lengvai randamos ir puikiai matomos iš gatvės pusės.
18 m² 1 1/2
Komercija pardavimui
Pagiriuose parduodamos pramonės/sandėliavimo patalpos
990.000 €
Plačiau
Pramoninės paskirties patalpos Vilniaus r.
Vilniaus raj. Pagiriuose parduodami įvairaus ploto 'Pramonės, sandėliavimo' tikslinės paskirties pastatai su priskirtais sklypais. Atliktas sklypų detalusis planas. Strategiškai gera vieta: iki sklypų veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km. Šiuo metu parduodami sekančių plotų sklypai: Sklypas 5 – 3,27 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 900 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Yra suderintas projektas ir leidimas 8589 kv.m. ploto pastatų statybai. Pardavimo kaina – 990'000 EUR + PVM.
900 m² 1 1/1
Komercija pardavimui
Girdavos g. parduodami namų valdos sklypai
17.500 €
Plačiau
Sklypai Pilaitėje
Pilaitėje, Girdavos g-je, parduodami įvairaus ploto sklypai. Sklypų plotai nuo 7 a iki 11,87 a. Sklypo paskirtis - namų valda. Sklypai yra geroje vietoje - šalia 'Herkaus alėjų' gyvenamųjų namų kvartalo. Iki sklypų masyvo atvesta elektra ir dujos. Privažiavimas iki sklypo gerai išgrįstu keliu. Atstumas iki asfaltuotos Narkyčių g. - apie 300 m.
7 a
Sklypas pardavimui
Šv. Ignoto g. parduodamas prabangiai įrengtas 2 k. butas
324.000 €
Plačiau
Išskirtinis butas Senamiestyje
Parduodamas 2-jų kambarių prabangus butas jaukiame XVIa. pilnai renovuotame Vilniaus Senamiesčio pastate. Išskirtinė marmuru ir granitu tviskanti prabanga, klasikos skonis, jaukus ir erdvus interjeras, nepakartojami Vilniaus vaizdai, žvelgiant į bažnyčių bokštus bei Prezidentūrą. Tai puiki vieta apsigyventi ir pajusti puikų Senamiesčio dvasios bei prabangos derinį. Parduodamame bute yra erdvi svetainė sujungta su virtuve, jaukus miegamasis, ir vonios kambarys. Čia rasite: marmurinį židinį, erdvias spintas, palydovinę TV, plokščiaekranius televizorius valgomajame ir miegamajame, virtuvės baldus su granitiniais stalviršiais. Virtuvės balduose yra visa reikalinga buitinė technika(šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, gartraukis, indų plovimo mašina). Vonioje sumontuota kokybiška santechnikos įranga. Bute yra automatinė klimato palaikymo sistema. Uždarame kieme yra automobilių parkavimo vietos.
90 m² 2 3/3
Butas pardavimui
Šv. Ignoto g. parduodamas prabangiai įrengtas 2 k. butas
284.400 €
Plačiau
Išskirtinis butas Senamiestyje
Parduodamas 2-jų kambarių prabangus butas jaukiame XVIa. pilnai renovuotame Vilniaus Senamiesčio pastate. Išskirtinė marmuru ir granitu tviskanti prabanga, klasikos skonis, jaukus ir erdvus interjeras, nepakartojami Vilniaus vaizdai, žvelgiant į bažnyčių bokštus bei Prezidentūrą. Tai puiki vieta apsigyventi ir pajusti puikų Senamiesčio dvasios bei prabangos derinį. Parduodamame bute yra erdvi svetainė sujungta su virtuve, jaukus miegamasis, ir vonios kambarys. Čia rasite: marmurinį židinį, erdvias spintas, palydovinę TV, plokščiaekranius televizorius valgomajame ir miegamajame, virtuvės baldus su granitiniais stalviršiais. Virtuvės balduose yra visa reikalinga buitinė technika(šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, gartraukis, indų plovimo mašina). Vonioje sumontuota kokybiška santechnikos įranga. Bute yra automatinė klimato palaikymo sistema. Uždarame kieme yra automobilių parkavimo vietos. Norintiems įsigyti didesnio ploto butą, galime pasiūlyti, šalia esantį, 90 kv.m., ploto, pilnai įrengtą, butą.
79 m² 2 3/3
Butas pardavimui
Skardžio g. parduodami įvairaus ploto namų valdos sklypai
29.000 €
Plačiau
Namų valdos sklypai Antežeriuose
Antežeriuose, Skardžio g., gražioje vietoje, parduodami įvairaus ploto namų valdos sklypai. Atvesta elektra. Išgrįsti keliai. Iki asfaltuoto kelio apie 300 m. Strategiškai gera vieta - atstumas iki Vilniaus centro apie 12 km. Netoliese 'Gilužio' ežeras. Šiuo metu parduodami sekančių plotų sklypai: 10,11 a; 10,16 a. Yra suderintas projektas, 110 kv.m. ploto, namo statybai ir statybos leidimas. Sklypas taisyklingo stačiakampio formos, lygaus reljefo. 10,16 a; 10,89 a.
10 a
Sklypas pardavimui
Pagiriuose parduodami įvairaus ploto sklypai
990.000 €
Plačiau
Pramoninės paskirties sklypai Vilniaus r.
Vilniaus raj. Pagiriuose parduodamas 3,27 ha ploto sklypas. Sklypo paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 900 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Yra suderintas projektas ir leidimas 8589 kv.m. ploto pastatų statybai. Strategiškai gera vieta: iki sklypo veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Sklypo kaimynystėje yra įsikūrę keli dideli žvyro karjerai. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km.
327 a
Sklypas pardavimui
Aitvarų g. parduodami du namų valdos sklypai
15.000 €
Plačiau
Namų valdos sklypas Lentvaryje
Šalia Lentvario m., Račkūnuose, Aitvarų g., gražioje vietoje, parduodami du namų valdos sklypai. Sklypų plotai - po 14 a. Sklypai ribojasi su jaunu mišku. Aplinkui įsikūrė solidūs kaimynai. Netoli sklypo, 50 m atstumu, pastatyta nauja elektros transformatorinė. Atstumas iki Vilniaus m. apie 15 km.
14 a
Sklypas pardavimui
Kareiviu g. parduodamas gamybinis/biurų pastatas su žemės sklypu
1.950.000 €
Plačiau
Gamybinis/biuro pastatas su žemės sklypu Žimūnuose
Žirmūnuose, Kareivių g., parduodamas 505 kv.m. ploto gamybinis/biurų pastatas su pagalbiniais statiniais. Pastatui yra priskirtas 27,16 a sklypas, nuomojamas iš valstybės. Strategiškai gera vieta: netoli miesto centras, šalia Šiaurės miestelis. Puikus susisiekimas su miesto centru bei visais mikrorajonais.
500 m² 0 0/2
Komercija pardavimui
Trumpojoje g. parduodamas 154 kv.m. butas
162.000 €
Plačiau
4 k. butas Trakų Vokėje
Trakų Vokėje, Trumpojoje g., parduodamas 4-ių kambarių butas. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Bute yra du erdvūs san. mazgai ir dvi virtuvės. Cokoliniame aukšte yra erdvus garažas. Bute įrengta signalizacija. Butą galima atskirti ir naudoti dviem šeimom. Butui priklauso 5 a. žemės sklypas į kurį galima patekti tiesiai iš buto.
154 m² 5 1/2
Butas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku