RODOMA 1087 VISŲ REZULTATŲ
Gelvonų g. parduodamos 54 kv.m. ploto kūrybinės dirbtuvės
32.450 €
Plačiau
1 k. butas Šeškinėje
Šeškinėje, Gelvonų g., parduodamos, 54,06 kv.m. ploto, kūrybinės dirbtuvės, tinkančios gyventi. Patalpos yra gyvenamojo namo cokoliniame aukšte. Patalpų langai standartiniai. Patalpos šildomos, yra šaltas ir karštas vanduo. Patalpose yra vonios kambarys, sujungtas su WC. Patalpas galima perplanuoti į du kambarius. Strategiškai gera vieta, puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Netoli viešojo transporto stotelės. Šalia parduodamų kūrybinių dirbtuvių yra automobilių parkavimo aikštelė.
54 m² 1 0/12
Butas pardavimui
Lvovo g. išnuomojamos įvairių plotų biuro patalpos
300 €
Plačiau
Biuro patalpos Šnipiškėse
Šnipiškėse, Lvovo g., modernaus Verslo centro "Park Town" 2-me aukšte išnuomojamos įvairių plotų administracinės patalpos. Visos patalpos pilnai įrengtos ir moderniai apstatytos. Inovatyvios ir aplinkai draugiškos darbo vietos yra gražioje architektūrinėje aplinkoje. Jei Jūs ieškote ryšių ar kuriate naujus santykius, čia prisijungsite prie didelių tarptautinių korporacijų ir vietinių startuolių. Patalpų nuomos sistema: VISKAS ĮSKAIČIUOTA, t.y. daugiau jokių papildomų mokesčių. Galimi įvairūs nuomos terminai. Šiuo metu nuomojamos patalpos: * 1-os darbo vietos - 300 EUR/mėn + PVM; * 2-jų darbo vietų - 700 EUR/mėn + PVM; * 3-jų darbo vietų - 800 EUR/mėn + PVM; * 4-ių darbo vietų - 1200 EUR/mėn + PVM; * 6-ių darbo vietų - 1800 EUR/mėn + PVM * 8-ių darbo vietų - 2400 EUR/mėn + PVM. Strategiškai gera vieta: Verslo centras "Park Town" randasi pačiame miesto centre, dešiniajame Neries krante, verslo centrų rajone. Tai praktiška vieta darbui, su sporto klubu, grožio salonu, vaikų darželiu ir daugeliu parduotuvių bei restoranų tame pačiame pastate. Verslo centras įsikūręs tik 20 minučių kelio nuo Vilniaus Oro uosto, patogi infrastruktūra leidžia lengvai pasiekti bet kurią miesto dalį tiek asmeniniuų, tiek viešuoju transportu.
7 m² 0 2/12
Komercija nuomai
Pagiriuose parduodamos pramonės/sandėliavimo patalpos
313.720 €
Plačiau
Pramonės/sandėliavimo patalpos Vilniaus r.
Vilniaus raj. Pagiriuose parduodami įvairaus ploto 'Pramonės, sandėliavimo' tikslinės paskirties pastatai su priskirtais sklypais. Atliktas sklypų detalusis planas. Strategiškai gera vieta: iki sklypų veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km. Šiuo metu parduodami sekančių plotų sklypai: Sklypas 1 – 83,41 a – 258'571 EUR + PVM; (REZERVUOTAS) Sklypas 2 – 1,1 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra du pastatai: 950 kv.m. (paskirtis - sandėliavimo) ir 1205 kv.m. (paskirtis - gamybinė) ploto. Bendras pastatų plotas – 2155 kv.m.. Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina - 313'720 EUR + PVM; Sklypas 3 – 1,8934 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 4952 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo).Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 397'614 EUR + PVM; Sklypas 4 – 1,5757 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 4696 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo).Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 330'897 EUR + PVM. Sklypas 5 – 0,327 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 900 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Yra suderintas projektas ir leidimas 8589 kv.m. ploto pastatų statybai. Pardavimo kaina – 999'000 EUR + PVM.
2155 m² 1 1/1
Komercija pardavimui
V. Sirokomlės g. parduodamas 800 kv.m. ploto pastatas.
250.000 €
Plačiau
Pastatas Nemėžio centre
Vilniaus raj., Nemėžyje, V. Sirokomlės g. parduodamas 800 kv.m. ploto pastatas (buvę Kultūros namai ir ambulatorija). Pastatą reikia renovuoti. Pastatui priklauso 21 a ploto sklypas, nuomojamas iš valstybės. Sklype atvestos visos komunikacijos. Strategiškai gera vieta. Didelis žmonių srautas. Priešais parduodamą pastatą yra PC "IKI". Pastatas puikiai matomas nuo V. Sirokomlės ir Stadiono g-vių. Geras susisiekimas su Vilniaus m. Geras išvažiavimas į Minsko plentą.
800 m² 0 0/3
Komercija pardavimui
Polocko g. parduodamas butas su vaizdu į Vilnelės upę
499.000 €
Plačiau
5 k. butas Užupyje
Užupyje, Polocko g., parduodamas 5-ių kambarių, 163,27 kv.m. ploto butas per du aukštus. Statybos metai - 2017 m. Į Vilnelės upės pusę butas turi vitrininius langus ir didelį 25 kv.m. balkoną, kuriame yra vieta židiniui. Iš virtuvės, valgomojo, svetainės ir bakono atsiveria puiki Užupio ir Senamiesčio panorama. Bute įrengtas grindinis šildymas reguliuojamas "Siemens" kompiuteriu. Yra distancinio vartų atidarymo sistema su spalvota vaizdo kamera. Butas parduodamas su atlikta daline apdaila. Strategiškai gera ir prestižinė vieta. Yra uždaras vidinis kiemas su fontanu. Tiek pačiame kieme, tiek už jo ribų pirmuose aukštuose kuriasi daug komercinių patalpų.
163 m² 5 3/3
Butas pardavimui
Gelvonų g. parduodamos 54 kv.m. ploto patalpos
32.450 €
Plačiau
Patalpos Šeškinėje
Šeškinėje, Gelvonų g., parduodamos, 54,06 kv.m. ploto, patalpos - kūrybinės dirbtuvės. Patalpų naudojimo paskirtis - Gamybos, pramonės. Patalpos yra gyvenamojo namo cokoliniame aukšte. Patalpų langai standartiniai - išeina į gatvės pusę. Patalpos šildomos, įvestas šaltas ir karštas vanduo. Patalpose yra vonios kambarys, sujungtas su WC. Strategiškai gera vieta, puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Netoli viešojo transporto stotelės. Šalia parduodamų patalpų yra automobilių parkavimo aikštelė.
54 m² 1 0/12
Komercija pardavimui
Ukmergės g. išnuomojamos įvairaus ploto sandėliavimo patalpos
395 €
Plačiau
Sandėliavimo patalpos Fabijoniškėse
Fabijoniškėse, Ukmergės g., šiuolaikiniame biurų centre, išnuomojamos įrengtos, sandėliavimo patalpos. Patalpos šildomos. Patalpos yra I-me aukšte. Kroviniams išsikrauti/pasikrauti prie patalpų galima privažiuoti. Strategiškai patogi vieta: šalia PC "BIG", patogus susisiekimas su kitais Vilniaus miesto rajonais tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Klientams ir svečiams yra parkavimo aikštelė. Šiuo metu nuomojamos sekančių plotų patalpos: * 46,7 kv.m. Sandėliavimo patalpų nuomos kaina: 7,5 EUR/kv.m. + mokesčiai. Daugiau informacijos apie įvairias nuomojamas patalpas: el. puslapyje www.ontex.lt, el.paštu alfredas.pininas@ontex.lt arba mob. tel. +37068601251.
46 m² 1 1/11
Komercija nuomai
Kauno g. išnuomojamos maitinimo paskirties patalpos
1.100 €
Plačiau
Maitinimo patapos Naujamiestyje
Geroje vietoje, ties judria Kauno ir Švitrigailos gatvių sankryža išnuomojamos įrengtos maitinimo paskirties patalpos. Patalpos suremontuotos. Patalpose naujai išvedžiotos visos komunikacijos (elektra, vandentiekis, kanalizacija). Įrengta vėdinimo sistema. Patalpų plotas - 182,95 kv.m. Pagrindinės salės plotas - -117,83 kv.m.. Esant poreikiui, galima išnaudoti 68 kv.m. lauko terasą. Patalpos pritaikytos kavinės,restorano veiklai. Yra alkoholio licenzija. Esant poreikiui galima nuomotis 4-ias parkavimo vietas.Patalpos gerai matomos iš išorės. Strategiškai gera vieta - aplink įsikūrė daug gamybinių ir komercinių įmonių, virš nuomojamų patalpų yra didelis loftų pastatas. Puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek viešuoju, tiek asmeniniu transportu. Netoli Senamiestis.
183 m² 4 0/7
Komercija nuomai
Tuskulėnų g. parduodamas 77,78 kv.m. ploto butas
80.000 €
Plačiau
4 k. butas Žirmūnuose
Žirmūnuose, Tuskulėnų g., parduodamas 4-ių kambarių, 77,8 kv.m. ploto, butas. Butas tvarkingas, pakeisti langai, įstiklinti balkonai, įstatytos 'šarvo' durys. Yra sumontuotas kondicionierius. Butą sudaro: Koridorius - 6,14 kv.m.ploto; Virtuvė - 6,67 kv.m. ploto, langas į š/r; Svetainė - 18,37 kv.m. ploto, yra išėjimas į balkoną, langai į p/v; Darbo kambarys - 14,03 kv.m. ploto, yra išėjimas į balkoną, langai į p/v; Kambarys - 13 kv.m. ploto, langas į š/r; Miegamasis - 13,92 kv.m. ploto, langas į š/r; Vonia - 2,05 kv.m.; WC - 0,98 kv.m. Butui priklauso sandėliukas. Laiptinėje yra po 3 butus. Aplink namą, kuriame yra butas, daug žalumos. Labai gera vieta - šalia PC 'Maxima', netoli 'Kalvarijų' turgus. Puikus susisiekimas - šalia namo viešojo transporto stotelė.
78 m² 4 5/5
Butas pardavimui
Girdavos g. parduodamas namų valdos sklypas
16.500 €
Plačiau
Sklypas Pilaitėje
Pilaitėje, Girdavos g., parduodamas 6,59 a ploto sklypas. Sklypo paskirtis - namų valda. Sklypas yra geroje vietoje. Privažiavimas iki sklypo gerai išgrįstu keliu. Atstumas iki asfaltuotos Narkyčių g. - apie 300 m.
7 a
Sklypas pardavimui