RODOMA 55 VISŲ REZULTATŲ
Nuomojamas butas Žvėryne
790 €
Plačiau
Butas Žvėryne
Žvėryne, 2007 m. statybos name išnuomojamas 3 k. (78 kv.m.) butas. Visos erdvės puikiai suplanuotos. Yra 2 izoliuoti kambariai, svetainė sujungta su virtuve. Yra lodžija bei tamsus kambariukas. Butas nuomojamas su visais baldais. Yra parkingas, kaina 50 eur. Kviečiu apžiūrėti butą jums patogiu metu. Vienkartinis sutarties pasirašymo mokestis 100 eur.
78 m² 3 5/10
Butas nuomai
Kambario nuoma individualiame name
100 €
Plačiau
Kambarys Pilaitėje
Pilaitėje, individualių namų kvartale netoli Maksimos išnuomojami kambariai name. Name yra įvairaus dydžio kambarių, pagal poreikį galima gyventi 1-4 žmonėms. vienam asmeniui 100 eur mėnesiui (įskaičiuoti ir komunaliniai mokesčiai). DIDELIS PLIUSAS, kad nuoma mokama už mėnesį į priekį ir gali būti nutraukta be jokių nuostolių. Depozitas nereikalingas. Nuotraukose pateikiamos keletos skirtingų kambarių nuotraukos. Yra šaldytuvas, skalbimo mašina, daugumai kambarių vonia su WC ir virtuvė bendri. Yra didelis kambarys su atskira virtuve, WC ir vonios kambariu bei židiniu. Jei objektas tiks, bus imamas vienkartinis agentūros tarpininkavimo mokestis 30 eur.
20 m² 1 2/3
Butas nuomai
2 izoliuoti kambariai, 2 sanmazgai
310 €
Plačiau
2 k. Verkiuose
Netoli Santariškių žiedo išnuomojami 2 kambariai (individualiame name) su atskiru įėjimu. Nuomojamos patalpos per 2 aukštus. Pirmame aukšte virtuvė ir WC, antrame aukšte 2 izoliuoti kambariai ir vonios kambarys. Yra buitinė technika, spintos, lova. Kitus baldus derinsime pagal kliento poreikį. Jei butas tiks, bus imamas vienkartinis sutarties pasirašymo mokestis 80 €.
54 m² 2 2/2
Butas nuomai
54 kv.m., atskiras įėjimas, netoli Santariškių
310 €
Plačiau
Nuomojama dalis namo Verkiuose
Netoli Santariškių žiedo išnuomojama namo dalis. Atskiras įėjimas, netoliese visada yra vietos automobiliui. Nuomojamos patalpos yra per 2 aukštus: pirmame aukšte virtuvė su baldais ir buitine technika (yra indų plovimo mašina, šaldytuvas), šildomos grindys; WC su kriaukle; spinta. Antrame aukšte 2 izoliuoti kambariai bei erdvus vonios kambarys (yra skalbimo mašina). Viename iš kambarių yra balkonas. Visi komunaliniai mokesčiai paskaičiuojami atskirai pagal suvartojimą (už šildymą pernai buvo 40-50 eur.) Pageidaujama nuoma ne trumpiau nei 6 mėn. Jei objektas tiks, bus imamas vienkartinis sutarties sudarymo mokestis (80,- eur).
54 m² 2 2
Namas nuomai
1/5, Pietų pusė, netoli stotelė, įstiklintas balkonas
200 €
Plačiau
1 k. butas Pilaitėje
Pilaitėje išnuomojamas 1 k. butas blokiniame name. 1/5, yra įstiklintas balkonas, kambarys ir izoliuota virtuvė. Netoliese visuomeninio transporto stotelė, parduotuvės. Jei butas tiks, bus imamas vienkartinis sutarties pasirašymo mokestis 50 eur.
35 m² 1 1/5
Butas nuomai