RODOMA 1014 VISŲ REZULTATŲ
Tinkamas gyventi namas miestelyje
12.000 €
Plačiau
Namas Kurklių k.
Pačiame Kurklių miestelio centre parduodamas erdvus gyvenamas namas. Patogus kambarių išplanavimas: yra 4 kambariai, 2 virtuvės, sandėliukas, krosnis ir 2 pečiai. Gali gyventi kelios šeimos. Šalia yra parduotuvė, ambulatorija, vaistinė, bažnyčia, mokykla, autobusų stotelė. Miestelis tvarkingas, gražiai prižiūrėtas. Apylinkėse daug miškų, ežerų, teka upė Virinta. Patogus susisiekimas į visas kryptis- iki Anykščių 17km, iki Kavarsko 10km, iki Ukmergės 35km, iki Vilniaus apie 100km. Yra ūkinis pastatas. Šalia asfaltas, galimybė atsivesti komunikacijas. Žemės sklypas neišpirktas, į kainą neįskaičiuotas, šiuo metu tvarkomi dokumentai.
106 m² 4 1
Namas pardavimui
2 izoliuoti kambariai
56.000 €
Plačiau
2 k. Lazdynuose
Parduodamas 2 k. butas Lazdynuose. Tvarkinga, rakinama laiptinė. Bute pakeisti langai ir seifo tipo lauko durys. Reikalingas remontas. Kambariai izoliuoti, į skirtingas puses: į Rytus ir vakarus. Didžiausia šildymo sąskaita iki 60 eur.
47 m² 2 4/5
Butas pardavimui
Jaukus butas su terasa ir vaizdu į upę
140.000 €
Plačiau
Butas su lauko terasa
Išskirtiniame žemaaukštės statybos projekte "Valakampių rivjera" parduodamas 2 kambarių butas su terasa. Name tik 8 butai, aptverta ir sutvarkyta teritorija. Šalia teka Neris. Buto išskirtinumas - atskiras įėjimas ir autonominis ekonomiškas dujinis šildymas (dujinis katilas skirtas grindiniam šildymui ir vandeniui pašildyti). Puikiai suplanuotos erdvės: koridoriuje vieta spintai, šalia miegamojo - drabužinė. WC ir vonia kartu. Svetainės zona kartu su virtuve iš kurių patenkama į terasą. Svetainė turi 2 langus Vakarų kryptimi, į terasą, į upės pusę. Butas parduodamas su daugiau negu daline apdaila: pagal projektą išvedžiota elektra, jau įrengtas ir veikia dujinis katilas. Išvedžiota šildymo sistema. Įrengimui naudojamos kokybiškos medžiagos. Šiuo metu vyksta buto įrengimo darbai, tad paskubėkite, jei įsirengti norite pagal save. Atskiroje patalpoje įrengta dviračių saugojimo vieta bei sandėliukai (butui priklauso 4 m2 sandėliukas Tai butas norintiems gyventi mieste, bet gamtos pašonėje. Kviečiu apžiūrėti, galbūt tai jūsų naujieji namai.
50 m² 2 1/3
Butas pardavimui
Tvarkingas 2 k. butas, izoliuoti kambariai, tamsus kambarys
65.000 €
Plačiau
2k. Pašilaičiuose
Parduodamas tvarkingas 2 izoliuotų kambarių butas Gabijos g. Puiki vieta gyventi, šalia mokyklos, parduotuvės, stotelės. Namas 1987 m. blokinis, tvarkinga, perdažyta laiptinė. Bute 2 izoliuoti kambariai, dušas su WC kartu. Yra neįstiklintas balkonas, tamsus kambarys, rūsys (3,44 kv.m.). Butas tvarkingas, tinkamas gyventi neremontavus.
50 m² 2 4/9
Butas pardavimui
2 izoliuoti kambariai, virtuvė
97.000 €
Plačiau
Erdvus 2 k. butas
Parduodamas erdvus 2 izoliuotų kambarių butas. Butas ne kampinis. WC su vonia kartu. Tvarkinga, rakinama laiptinė. Daugiau informacijos telefonu.
73 m² 2 1/5
Butas pardavimui
Garažas Upelio g. Širvintose
9.000 €
Plačiau
Garažas Širvintose 2-iems automobiliams
Parduodamas dvivietis garažas prie "Atžalyno" progimnazijos Upelio gatvėje. Po visu garažu yra rūsys. Bendras plotas 54 m2. Tinka autoservisui arba sandėliavimui. Galima derėtis.
54 m² 0 1/0
Komercija pardavimui
Gera vieta, 1/5, 2 balkonai
65.000 €
Plačiau
3 k. Lazdynuose
Žalumos apsuptuose Lazdynuose parduodamas 3 k. butas. Namas blokinis, 1970 m. statybos, rakinama laiptinė. Butas yra pirmame, pakankamai aukštai esančiame aukšte. Bute yra 2 izoliuoti kambariai, pereinama svetainė, WC ir vonia atskirai, virtuvė. Yra rūsys. 2 balkonai ir tamsus kambariukas suteikia butui išskirtinumo. Nedideli mokesčiai, kitos paslaugos apie 12 eur, šildymsas iki 50 eur. Labai patogi vieta gyventi su šeima: šalia parduotuvė Iki, viešojo transporto stotelės, mokyklos, vaikų darželiai, naujai statomas baseinas. Kviečiu apžiūrėti.
62 m² 3 1/5
Butas pardavimui
2 izoliuoti kambariai, Pietų pusė
55.000 €
Plačiau
2 k. Lazdynuose
Lazdynuose penkių aukštų name parduodamas 2 izoliuotų kambarių butas. Yra aktyvi bendrija, perdažyta laiptinė, pakeisti laiptinės langai. Langai išeina į Pietus, butas ne kampinis, šviesus ir šiltas. Bute langai plastikiniai, balkonas - mediniai (seni).. Reikalingas remontas. Yra rūsys. Patogi vieta gyventi: šalia parduotuvė, stotelės.
47 m² 2 4/5
Butas pardavimui
Nedidelis sodo namas su asfaltuotu privažiavimu
39.900 €
Plačiau
Sodo namas geroje vietoje
Gyventojų pamėgtuose Balsiuose gražioje vietoje su asfaltuotu privažiavimu parduodamas sodo namelis. Sklypas apgyvendintoje sodų bendrijoje, daug žmonių gyvena nuolat. Pats pastatas reikalauja investicijų. Sklype yra elektra. Šalia dujos. Perspektyvi vieta, kviečiu apžiūrėti.
71 m² 2 1
Namas pardavimui
Jaukus 3 k. butas mėgstantiems gamtą
89.000 €
Plačiau
Puikus butas gamtos pašonėje
Norite gyventi apsupti gamtos, bet ne užmiestyje? Šis pasiūlymas jums! Pirkėjų pamėgtuose Bukčiuose parduodamas suremontuotas 3 k. butas. Butas yra 3-ų aukštų mūriniame geltonų plytų name. Rakinama laiptinė, yra nemažas rūsys. Butas tvarkingas, grindys - medinės, sienos - dažytos. Du izoliuoti kambariai, virtuvės zona kartu su svetaine. WC kartu su vonia. Balkonas įstiklintas. Butas šviesus ir šiltas. Išskirtinumo butui suteikia vieta! Tai ramybės oazė visai netoli miesto šurmulio. Jūsų vaikai galės žaisti šiuolaikiškai įrengtose vaikų žaidimų aikštelėse, o poilsiui puikiai tiks šalia tekanti Neris. Kviečiu apžiūrėti butą jums tinkamu laiku, galbūt tai jūsų naujieji namai.
62 m² 3 1/3
Butas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku