RODOMA 55 VISŲ REZULTATŲ
Puikiai įrengtas butas su panoraminiu vaizdu
95.000 €
Plačiau
Kokybiškai įrengtas butas Naujamiestyje
Naujamiestyje, naujos statybos name parduodamas 2 k. butas. Erdvi rakinama laiptinė. Butas pilnai įrengtas kokybiškomis medžiagomis: sienos dažytos, kai kurioms sienoms jaukumo suteikia tapetai. Grindys - parketlentės. Didelis vonios kambarys, svetainė kartu su virtuve ir izoliuotas miegamasis. Buto langai orientuoti į vakarus, butas šviesus ir šiltas. Puiki panorama. Butas parduodamas su virtuvės baldais su įmontuota buitine technika, stalu ir sofa-lova svetainėje; miegamojo lova ir spinta.
40 m² 2 7/7
Butas pardavimui
Nauja statyba, labai geroje vietoje
100.000 €
Plačiau
Kompaktiškas 3 k. butas Naujamiestyje
Naujas, kokybiškai įrengtas kompaktiškas 3 kambarių butas Naujamiestyje (įrengimo darbai artėja į pabaigą). Erdvus vonios kambarys, svetainė, miegamasis ir nedidelis vaiko kambarys. Originaliai suplanuota virtuvės zona. Puiki vieta. Tinka tiek sau, tiek investicijai. Butas pilnai įrengtas. Baldai ir buitinė technika į kainą neįskaičiuoti. Kadangi geriau vieną kartą pamatyti nei daug kartų išgirsti, kviečiu apžiūrėti šį butą jums patogiu metu.
50 m² 3 3/7
Butas pardavimui
1/9; suremontuotas, įstiklintas balkonas
48.000 €
Plačiau
Suremontuotas butas Karoliniškėse
Karoliniškėse, V. Druskio g., netoli visuomeninio transporto stotelės ir PC Rimi parduodamas 1 k. butas. Tvarkinga, rakinama laiptinė. Suremontuotos įėjimo į laiptinę durys. Butas tik ką po remonto, pakeisti langai, seifo tipo durys, pakeista elektros instaliacija, vamzdynai bute. Sienos dažytos, plytelės; grindys - laminatas. Butas parduodamas su įmontuotais virtuvės baldais bei kitais nuotraukose pavaizduotais daiktais. Yra su stiklo paketais įstiklintas ir apšiltintas balkonas. Butas ne kraštinis, labai šiltas. Po remonto dar niekas negyveno. Kviečiu apžiūrėti jums patogiu laiku.
32 m² 1 1/9
Butas pardavimui
27 kv.m. Kalvarijų g. tvarkingas, dalis baldų
38.000 €
Plačiau
Tvarkingas 1 kamb. butas
Parduodamas 1 kambario butas su visais patogumais Kalvarijų gatvėje. Butas suremontuotas. Yra įstiklintas balkonas. Virtuvėje ir kambaryje paliekami baldai, šaldytuvas. Butas labai šiltas ir jaukus. Bendras plotas 27.45kv.m. Pakeistas liftas. Puikus susisiekimas viešuoju transportu. Šalia prekybos centras.
27 m² 1 5/9
Butas pardavimui
Patogi vieta gyventi, tinka ir nuomai
165.000 €
Plačiau
Butas Žvėryne
Siūlome įsigyti 3-jų kambarių 78 kv.m puikiai suplanuotą butą: svetainė sujungta su virtuve, du izoliuoti miegamieji, tamsusis buities daiktams laikyti ir lodžija (įskaičiuota į plotą). Yra galimybė įsigyti parkingą po namu. Butas puikiai tinka 1-3 asmenų šeimai. Kviečiu apžiūrėti butą Jums patogiu metu.
78 m² 3 5/10
Butas pardavimui