RODOMA 1020 VISŲ REZULTATŲ
4/5; 46 kv.m., suremontuotas
74.000 €
Plačiau
2 k. butas Naujamiestyje
Naujamiestyje parduodamas naujai suremontuotas 2 k. butas. Butas vidinis, šviesus ir šiltas. Svetainė pereinama, yra tamsus kambarys, WC ir vonios patalpa bendra. Yra balkonas. Butas yra parduodamas su virtuvės baldais ir įmontuota buitine technika. Pageidaujantiems galime įrengti butą pilnai. Taip pat siūlome netoliese esančius objektus: http://www.ontex.lt/object/13324 http://www.ontex.lt/object/13256
46 m² 2 4/5
Butas pardavimui
1/9; suremontuotas, įstiklintas balkonas
49.000 €
Plačiau
Suremontuotas butas Karoliniškėse
Karoliniškėse, V. Druskio g., netoli visuomeninio transporto stotelės ir PC Rimi parduodamas 1 k. butas. Namas blokinis, tvarkinga, rakinama laiptinė. Suremontuotas įėjimo į laiptinę durys. Butas tik ką po remonto, pakeisti langai, Seifo tipo durys, pakeista elektros instaliacija, vamzdynai bute. Sienos dažytos, plytelės; grindys - laminatas. Šiuo metu baiginėjami buto remonto darbai. Yra su stiklo paketais įstiklintas ir apšiltintas balkonas. Butas ne kraštinis, šiltas. Butas parduodamas be baldų, tačiau pagal poreikį galime butą apstatyti visais baldais. Kviečiu apžiūrėti jums patogiu laiku.
32 m² 1 1/9
Butas pardavimui
Sklypai komercijai arba gyvenamųjų namų statybai
13.500 €
Plačiau
Sklypai komercijai arba gyvenamųjų namų statybai
Parduodami trys sklypai po 10 arų. Sklypai skirti komercijai arba gyvenamosios paskirties namų statybai. Iki sklypų atvesta elektra. Privažiavimas neasfaltuotas, bet iki asfalto tik 300 metrų.
10 a
Sklypas pardavimui
27 kv.m. Kalvarijų g. tvarkingas, dalis baldų
250 €
Plačiau
Tvarkingas 1 kamb. butas
Išnuomojamas 1 kambario butas su visais patogumais Kalvarijų gatvėje. Butas suremontuotas. Yra įstiklintas balkonas. Virtuvėje ir kambaryje yra baldai, šaldytuvas, skalbimo mašina. Butas labai šiltas ir jaukus. Bendras plotas 27.45kv.m. Pakeistas liftas. Puikus susisiekimas viešuoju transportu. Šalia prekybos centras. Jei butas tiks, bus imamas vienkartinis sutarties sudarymo mokestis 25 eur.
27 m² 1 5/9
Butas nuomai
2,5 kambario, baldai Perkūnkiemyje
320 €
Plačiau
Išnuomojamas 2 k. butas
Išnuomojamas tvarkingas butas Perkūnkiemio g. Yra baldai, skalbimo mašina. Butas jau laisvas, kviečiame apžiūrėti. Jei butas tiks, bus imamas vienkartinis sutarties pasirašymo mokestis 50 eur.
63 m² 2 3/9
Butas nuomai
Penkiaaukštis, ne kampinis, suremontuotas
66.000 €
Plačiau
2 izoliuotų kambarių butas Karoliniškėse
Karoliniškėse parduodamas suremontuotas 2 k. butas. Butas ne kraštinis, šviesus ir šiltas. Tvarkinga, rakinama laiptinė. Izoliuoti kambariai, langai orientuoti į skirtingas puses. Butas tik ką suremontuotas. Pakeista elektros instaliacija, vamzdynai, išbetonuotos grindys. WC su vonia apjungti. Sutvarkytas, įstiklintas balkonas. Yra rūsys. Parduodamas su virtuvės baldais su buitine technika, šaldytuvu, skalbimo mašina bei miegamojo spinta ir lova. Jei ieškote pigesnio buto ar norite jį įsirengti pagal savo norus, rekomenduoju: http://www.ontex.lt/object/13330.
47 m² 2 3/5
Butas pardavimui
Izoliuoti kambariai, rami vieta, naujai įrengtas
70.000 €
Plačiau
Pilnai įrengtas butas Žirmūnuose
Parduodamas 2 izoliuotų kambarių su tamsiu kambariu ir naujai įstiklintu balkonu butas Žirmūnuose. Rami vieta toliau nuo judrių gatvių, netoliese Neries upė. Butas tik ką suremontuotas ir įrengtas. Butas parduodamas su virtuvės baldais ir integruota buitine technika.Tuščias ir po remonto dar negyventas. Nepriklausomų vertintojų įvertintas 69000 eur. Kviečiu apžiūrėti jums patogiu metu.
44 m² 2 4/5
Butas pardavimui
2/9, patogi vieta
49.900 €
Plačiau
2 izoliuoti kambariai Karoliniškėse
Karoliniškėse parduodamas 2 izoliuotų kambarių butas. Svetainė 16,7 kv.m., miegamasis 13,9 kv.m. Virtuvė 6,7 kv.m. Yra įstiklintas balkonas, rūsys. 2 langai pakeisti, vienas - ne. Visi langai orientuoti Rytų kryptimi. Butas tuščias, kviečiu apžiūrėti. Pageidaujanties jau suremontuoto ir pilnai įrengto buto su baldais Karoliniškėse, siūlome apžiūrėti: http://www.ontex.lt/object/13361. Jei domina įrengtas 1 k. butas, siūlau: http://www.ontex.lt/object/13429
49 m² 2 2/9
Butas pardavimui
Naujai suremontuotas; 1/5, gera vieta
66.000 €
Plačiau
Butas Naujamiestyje
Naujamiestyje, patogioje vietoje parduodamas 2 k. butas. Namas blokinis, 1962 m. statybos. Svetainė pereinama, miegamajame 2 langai. WC ir vonia kartu, nedidelė virtuvė. Bute pakeisti vamzdynai, elektros instaliacija. Naujai išbetonuotos grindys. Butas tuščias, tik ką po remonto. Yra nauji virtuvės baldai su įmontuota buitine technika ir spinta kambaryje. Yra rūsys.
44 m² 2 1/5
Butas pardavimui
2/5; naujai suremontuotas butas, nauji baldai, technika
76.000 €
Plačiau
Puikus butas Naujamiestyje
Naujamiestyje parduodamas 2 k. butas. Butas tik ką po remonto, naujai išbetonuotos grindys, pakeista elektros instaliacija, bute esantys vamzdžiai. Pakeisti radiatoriai. Sienos dažytos pastelinėmis spalvomis. Grindys - kokybiškas laminatas. Butas parduodamas su įmontuotais virtuvės baldais ir buitine technika (orkaite, kaitlente, garų surinkėju, šaldytuvu). Kiti baldai taip pat nauji ir gali būti parduodami pagal atskirą susitarimą: spinta ir lova miegamajame; sofa-lova ir komodomis svetainėje; skalbimo mašina. Butas puikiai tinka tiek nuomai, tiek norintiems eiti ir gyventi. Strategiškai gera vieta. Su rimtu pirkėju kaina derinama.
48 m² 2 2/5
Butas pardavimui