RODOMA 1015 VISŲ REZULTATŲ
3 k. Puiki panorama
52.000 €
Plačiau
3 k. Karoliniškės
Karoliniškėse, D. Gerbutavičiaus g. parduodamas 3 k. butas su puikia panorama į Rytus ir į Vakarus. Name stipri bendrija, tvarkinga laiptinė, namo fasadas ir siūlės sutvarkytos, stogas tvarkingas. Visi buto langai neseniai pakeisti, plastikiniais langais įstiklinti 2 balkonai, lauko durys - seifinės. Bute reikalingas remontas.
64 m² 3 9/9
Butas pardavimui
3/5 vidinis butas Kaune, Šilainiuose
36.000 €
Plačiau
1 k. butas Kaune, Šilainiuose
Kaune, Šilainiuose, Baltijos g. parduodamas 1 k. butas. Yra balkonas. Bute reikalingas remontas. Daugiau informacijos telefonu.
38 m² 1 3/5
Butas pardavimui
Naujai suremontuotas, ilgalaikė nuoma
800 €
Plačiau
Kotedžas Pilaitėje, ramioje vietoje
Išnuomojamas kotedžas Pilaitėje, ramioje vietoje, individualių namų apsuptyje. Bendras plotas 250 kv.m. Pirmas-antras aukštai 180 kv.m., likusios patalpos rūsyje. Yra židinys. Erdvūs kambariai. Sklypas orientuotas į Pietų pusę. Nebrangus dujinis šildymas (kartu šildomas ir vanduo). Puikiai tinka gausiai šeimai. Kadangi yra daug kambarių, kotedžas gali būti pritaikytas įvairios sudėties nuomininkams. Pageidautina - šeima, planuojanti gyventi 3 metus. Rami vieta toliau nuo judrių gatvių. Netoliese ežeras. Iki pat kotedžo asfaltas. Jei kotedžas tiks, bus imamas vienkartinis agentūros sutarties sudarymo mokestis - 150 eurų
250 m² 6 2
Namas nuomai
2/4, mūrinis namas, tik ką po remonto
72.000 €
Plačiau
Naujai suremontuotas butas Antakalnyje
Antakalnyje, klientų pamėgtoje vietoje V. Grybo gatvėje, mūriniame name parduodamas 2 k. butas. Bute ką tik atliktas remontas: pakeista elektros instaliacija, vamzdynai, naujai išbetonuotos grindys. Sienos - dažytos, grindys - kokybiškas laminatas. Padidintas vonios kambarys. Miegamasis su drabužine, svetainė su virtuve (virtuvės zona šiek tiek atokiau). Pageidaujant gali būti įrengta nuotraukoje parodyti virtuvės baldai. Šîuo metu baigiami remonto darbai, todėl nuotraukos nėra labai informatyvios. Rami vieta toliau nuo judrios gatvės, šviesus ir jaukus butas.
41 m² 2 3/4
Butas pardavimui
1995m., 2/5, 70 kv.m.
74.000 €
Plačiau
3 k. butas Pilaitėje
Pilaitėje, penkiaaukščiame name parduodamas 3 k. butas. Namą prižiūri bendrija, tvarkinga rakinama laiptinė. 3 izoliuoti kambariai, virtuvė, tamsus kambarys, erdvesni san. mazgai ir 2 įstiklinti balkonai. Sienos - tapetai, grindys - parketas. Pagal poreikį galima gyventi iš karto arba daryti kosmetinį remontą. Skambinkite, sutarsime dėl apžiūros.
70 m² 3 2/5
Butas pardavimui
Kotedžas, daug kambarių, dujinis šildymas, rami vieta
800 €
Plačiau
Kotedžas Pilaitėje
Išnuomojamas kotedžas Pilaitėje, ramioje vietoje, individualių namų apsuptyje. Bendras plotas 250 kv.m. Pirmas-antras aukštai 180 kv.m., likusios patalpos rūsyje. Yra židinys. Erdvūs kambariai. Sklypas orientuotas į Pietų pusę. Nebrangus dujinis šildymas (kartu šildomas ir vanduo). Puikiai tinka gausiai šeimai. Kadangi yra daug kambarių, kotedžas gali būti pritaikytas įvairios sudėties nuomininkams. Pageidautina - šeima, planuojanti gyventi 3 metus. Rami vieta toliau nuo judrių gatvių. Netoliese ežeras. Iki pat kotedžo asfaltas. Jei kotedžas tiks, bus imamas vienkartinis agentūros sutarties sudarymo mokestis - 150 eurų.
250 m² 7 2/3
Butas nuomai
2007 m., mūr., 66 kv.m., didelė terasa
140.000 €
Plačiau
Išskirtinis 3k. butas Pilaitėje su terasa
Parduodamas nestandartinis 3 kambarių butas su didele terasa Naujojoje Pilaitėje, mūriniame, Vilmestos statybos name. Bute yra du izoliuoti miegamamieji kambariai, sanmazgas ir svetainė su virtuve. Yra visi baldai (pagal poreikį gali būti paliekami). Išskirtinumo butui suteikia erdvi terasa viršutiniame aukšte. Buto langai išeina į Rytus ir Vakarus, tad butas šiltas ir šviesus. Galima pirkti ir/arba greta esantį 2 kambarių butą: http://www.ontex.lt/object/13731. Puiki vieta gyventi: netoliese ugdymo institucijos, parduotuvės, kieme moderni vaikų žaidimų aikštelė.
66 m² 3 7/7
Butas pardavimui
2007 m., mūr., 125 kv.m., plius terasa 100 kv. m.
250.000 €
Plačiau
Išskirtinis 5k. butas Pilaitėje su terasa
Parduodamas "Penthause" tipo (viršutiniame aukšte) 5 kambarių butas su didele terasa (apie 100 kv.m.) Naujojoje Pilaitėje, mūriniame, Vilmestos statybos name. Bute iš viso yra 5 kambariai: 3 izoliuoti kambariai, gyvenamasis kambarys (su virtuve) ir svetainė su virtuve. Du san. mazgai: viename yra dušo kabina, kitame - vonia. Yra visi baldai (pagal poreikį gali būti paliekami). Išskirtinumo butui suteikia erdvi terasa viršutiniame aukšte bei nestandartinis patekimas į butą. Buto langai išeina į Rytus, Pietus ir Vakarus, tad šviesa galima džiaugtis visą dieną. Labai erdvus ir šviesus butas vertinantiems išskirtinumą ir norintiems turėti "namą" ant daugiabučio namo stogo mieste. Terasa ypač mėgiama šeimos ir draugų, bei yra naudojama tiek vasarą, tiek žiemą. Švenčiame šventes, gėrimės miestu, žiūrime varžybas, kepame kepsnius kai tik to norisi. Jei tiek ploto per daug, galima pirkti 2 atskiroms šeimoms, būsite tik dveji kaimynai. Galimas ir investicinis variantas: jei telpate 2 ar 3 kambarių dalyje, kitą lengvai išnuomosite. Butas jau pritaikytas gyventi 2 atskiroms šeimoms, yra viskas ko reikia nuomai. (Gali būti parduodami kaip 66 kv.m. ir 58 kv.m. butai su terasomis). Vieta - ideali turintiems vaikų, iš terasos galėsite stebėti į mokyklą nueinančius ar pareinančius vaikus. Mažesniems - šiuolaikiškos vaikų žaidimų aikštelės netoliese. Rekomenduojamas užsiėmusiems žmonėms, neturintiems galimybių vežioti vaikus iš namo į miestą kai tik jiems to prireikia. Pageidaujantiems galimybė įsigyti parkavimo vietas.
125 m² 5 7/7
Butas pardavimui
2007 m., mūr., 58 kv.m., didelė terasa
122.000 €
Plačiau
Išskirtinis 2k. butas Pilaitėje su terasa
Parduodamas nestandartinis 2 kambarių butas su didele terasa Naujojoje Pilaitėje, mūriniame, Vilmestos statybos name. Bute yra izoliuotas miegamasis kambarys, erdvus sanmazgas su langu ir svetainė su virtuve. Yra visi baldai (pagal poreikį gali būti paliekami). Išskirtinumo butui suteikia erdvi terasa viršutiniame aukšte. Buto langai išeina į Pietus ir Vakarus, tad butas šiltas ir šviesus. Pageidaujantiems didesnio buto siūlome: http://www.ontex.lt/object/13749 arba http://www.ontex.lt/object/13734 Kviečiame apžiūrėti ir įvertinti buto privalumus.
58 m² 2 7/7
Butas pardavimui
3/6, tvarkingas, su baldais
82.900 €
Plačiau
2 k. Nidos g.
Klientų pamėgtame Pilaitės mikrorajone parduodamas 2 k. butas. Name yra bendrija, todėl laiptinė ir prieigos prižiūrimos. Buto langai išeina į Rytų pusę. Yra balkonas. Svetainė kartu su virtuve, atskiras miegamasis. Buto privalumas - erdvi drabužinė bei didelis vonios kambarys. Vonios kambaryje grindys šildomos. Butas parduodamas su virtuvės baldais su įmontuota buitine technika (tame tarpe indų plovimo mašina), skalbimo mašina, įmontuotomis didelėmis spintomis koridoriuje ir miegamajame, miegamojo lova, įrengta drabužine. Šeimoms su vaikučiais netoliese daug vaikų žaidimų aikštelių. Vieta patogi ir vyresnio amžiaus pirkėjams: namas netoli parduotuvių, visuomeninio transporto stotelių. Butas tuščias, laukia naujųjų šeimininkų. Kviečiu apžiūrai.
50 m² 2 2/6
Butas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku